środa, 6 lipca, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościBieRni Motorsport w połowie sezonu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski

BieRni Motorsport w połowie sezonu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski

Za nami 4 eliminacje Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski obecnie zajmujemy wysokie 4te miejsce w klasyfikacji generalnej.

Pierwsza runda sezonu 2016 pokazała Nam Motorsport od tej gorszej strony. Mianowicie po nienajgorszych kwalifikacjach w połowie pierwszego okrążenia silnik w Srebrnym zakończył żywot. Dzięki mechanikowi z zespołu Garstecki Sport udało się złożyć i uruchomić silnik przed drugim wyścigiem w którym dowieźliśmy pierwsze punkty w Mistrzostwach Polski.

IMG-8709

Przed trzecią i czwartą runda nadzieje były duże jednak kilka czynników złożyło się na to jeden wyścig zakończyliśmy na miejscach 6 i 5. W przerwie wakacyjnej zmieniliśmy nieco setup samochodu i po pierwszych testach jesteśmy zadowoleni z tego jak auto się prowadzi na nowej oponie, więc we wrześniu planujemy powalczyć z chłopakami o jakieś wyższe miejsca.

IMG-8728

Tomek:
„Pierwsza połowa sezonu to dużo nauki i płacenie frycowego. Szkoda awarii w pierwszym wyścigu bo uciekły punkty, a podczas drugiego weekendu kierowca się kompletnie pogubił. Ostatnie testy po zmianie setupu sprawiły, że odzyskałem pewność siebie za kółkiem, więc jestem pozytywnie nastawiony na wrześniową rywalizację.”

Przemek:

Po pierwszej części sezonu, którą poświęciliśmy na naukę nie jest źle. Zajmujemy 4 miejsce w klasyfikacji generalnej i jest to dobra pozycja do atakowania podium. Zmiany w setupie auta powinny pomóc nam zbliżyć się do czołówki , ale przede wszystkim liczy się dobra zabawa.”

Zapraszamy na Naszą stronę na Facebooku: www.fb.com/biernimotorsport gdzie znajdziecie wszystkie informacje, zdjęcia i relacje z Naszych poczynań w Mistrzostwach Polski!

IMG-8894

W cyklu WSMP możemy walczyć dzięki wsparciu Miasta Leszno oraz firm Astromal, Awilux, Interbit, Wulcar, POL-CAR, Stoptech Polska, Tech System, Moje Drewno, Remix oraz Auto Myjnia Biernat. Obsługą auta podczas weekendów wyścigowych zajmuje się zespół Garstecki Sport. Oczywiście w motorsporcie ważne są media. Dziękujemy za pomoc redakcji Rally and Race, Swiatwyscigow.pl, Ministry of Speed, APF Studio, Motoreporter oraz Feeder Sport Pland!. Wszystkim ogromnie dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

inf.pras.

Poprzedni artykułTomaszczyk drugi w Rajdzie Agropa
Następny artykułSamochodem na wakacje

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Mery Czepiel wraca na zwycięską ścieżkę w WSMP!

Weekend 24-26 czerwca był szczególną datą w motorsportowym kalendarzu nad Wisłą. W tych dniach na Tor Poznań zawitała...

Travis Pastrana podczas 2022 Goodwood Festival of Speed [wideo]

Travis Pastrana Subaru GL Wagon Goodwood
Travis Pastrana na tegoroczny występ w Goodwood wybrał mega niecodzienne auto - Subaru GL Wagon. Seryjnie 1.8...

Super Sprint Brzostek 2022 – [wideo]

Super Sprint Brzostek
Super Sprint o Puchar Burmistrza Miasta Brzostek 2022 odbył się 3 lipca i przyniósł bardzo emocjonującą rywalizację, czego...

Udany i emocjonujący Rallye Breslau już za zawodnikami

W dniach 26 czerwca – 1 lipca w Żaganiu i Drawsku Pomorskim odbywał się słynny Rallye Breslau....

Finał rodem z Sardynii! – 3. runda Motul Gravel Cup 2022

Za nami trzecia odsłona cyklu Motul Gravel Cup 2022 powered by Atlas Ward. W sobotę drugiego lipca...

NAJPOCZYTNIEJSZE