wtorek, 6 czerwca, 2023
Strona głównaAktualnościBilety na Grand Prix Las Vegas...bez widoku na tor

Bilety na Grand Prix Las Vegas…bez widoku na tor

Tegoroczny wyścig w Las Vegas cieszy się sporym zainteresowaniem kibiców i mediów. Po 41 latach Formuła 1 wraca do miasta hazardu i na ten moment wszystkie bilety zostały wyprzedane, ale organizatorzy mają zamiar wprowadzić dodatkową pulę biletów, których w F1 jeszcze nie było.

Ograniczona pula najtańszych biletów general admission zapewniała jedynie 1800 miejsc do śledzenia rywalizacji kierowców i można było je kupić za około 500$. Przedsięwzięcie cieszy się jednak tak dużym zainteresowaniem, że organizatorzy planują wprowadzić dodatkową pulę biletów…bez widoku na tor, ale „zapewnią dostęp do oglądania imprezy w pobliżu toru”.

„Niestety byliśmy w stanie pomieścić tylko ograniczoną liczbę biletów wstępu na tor GA (General Admission) na inauguracyjny wyścig” – powiedział promotor w oświadczeniu dostarczonym portalowi RaceFans. „Wszystkie 1800 z tych biletów GA zostało udostępnionych do zakupu w obu okresach sprzedaży, które obejmowały wszystkie przedsprzedaże i sprzedaż publiczną zostały wyprzedane z powodu bardzo dużego popytu”.

„Chociaż nie na torze, spodziewamy się, że bilety zostaną udostępnione w późniejszym czasie na jedyną w swoim rodzaju imprezę oglądania [F1] na kultowym Las Vegas Strip. To wydarzenie pozwoli fanom cieszyć się emocjami związanymi z weekendem wyścigowym, a także muzyką na żywo i występami rozrywkowymi znanych artystów w przystępnej cenie”.

„Szczegóły tego doświadczenia zostaną udostępnione w nadchodzących miesiącach, a w odniesieniu do przyszłych lat wyścigów pozostajemy zaangażowani w badanie możliwości stworzenia dodatkowych biletów GA na tor”.

Dariusz Szymczak
Sensei na macie i senpai w środowisku Formuły 1. Nikt mnie nie przekona, że czerwony nie jest najszybszym kolorem na świecie.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Zwycięski finał Damiana Litwinowicza – Portugalia ERX

Zapraszamy na pełną relację z finałowego wyścigu Mistrzostw Europy Rallycross na torze Montalegre w Portugalii. Damian Litwinowicz...

Cenne punkty za 4. miejsce Rajdzie Podlaskim

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zaprezentowali bardzo dobre tempo podczas 42. Rajdu Podlaskiego, zajmując 4. miejsce w...

Kajetanowicz i Szczepaniak stają na podium WRC2 w Rajdzie Sardynii

Świetny debiut w nowym samochodzie rajdowym zaliczyli Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak, którzy rywalizowali w ostatnich dniach...

Damian Litwinowicz wygrywa 2 rundę ERX w Portugalii

Damian Litwinowicz zapisuje na swoje konto kolejną rundę Mistrzostw Europy Rallycross. Polak tryumfuje na Portugalskim torze Montalegre....

42 Rajd Podlaski 2023 | ACTION by MotoRecords.pl

Grzegorz Grzyb i Adam Binięda wygrywają 42. Rajd Podlaski
42. Rajd Podlaski wygrała załoga Grzegorz Grzyb i Adam Binięda. Zobaczcie jak rywalizacja podczas 3 rundy RSMP...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here