BMW Track Day 2012 – Tor Kielce – Gadanie kontrolne

BMW Track Day Tor Kielce

BMW Track Day to spotkania na Torze Kielce, które były dedykowane jednej marce i w większości skupiały użytkowników forum beemka-klub.pl. Dziś wspominamy fotograficznie rok 2012.

Dlaczego stare zdjęcia? Odpowiedź to #gadaniekontrolne.

W Gadaniu kontrolnym pozwalamy sobie na coś więcej niż aktualności i tym razem znów wracamy na Tor Kielce. BMW Track Day, rok 2012. E30 było wtedy jeszcze dostępne w rozsądnej cenie, a forum beemka-klub.pl działało prężnie. Ostatni temat o BMW Track Day to rok 2018 i były to niestety informacje o odwołaniu imprezy z powodu braku chętnych. Popatrzcie na archiwalne zdjęcia, niektórzy tam widoczni kierowcy nadal posiadają klasyczne BMW i jeżdżą nimi po torach wyścigowych, zwróćcie też uwagę na jednego rodzyna… BMW e30 „Compact”! Na pewno jeden z niewielu na świecie, będący efektem wizji właściciela. Pamiętam, że robił robotę, bo wbrew pozorom była to bardzo przemyślana konstrukcja.

Impreza odbyła się 1 maja 2012.

BMW Track Day Tor Kielce BMW Track Day Tor Kielce BMW Track Day Tor Kielce BMW Track Day Tor Kielce BMW Track Day Tor Kielce BMW Track Day Tor Kielce BMW Track Day Tor Kielce - Robak BMW Track Day Tor Kielce BMW Track Day Tor Kielce