Bolid Red Bulla w malowaniu stworzonym przez Polaka? Wszystko w naszych rękach

Red Bull
fot. Oracle Red Bull Racing - oficjalny profil Facebook

Verstappen i Perez w specjalnym „malowaniu” zaprojektowanym przez Polaka? Wszystko w naszych rękach! Bartek Kondratowicz zakwalifikował się do finału projektu REBL CUSTMS. Jeśli wygra, Red Bull wykorzysta jego projekt podczas wyścigu na Silverstone.

REBL Customs to nowa inicjatywa marketingowców Red Bull Racing, zapraszająca kibiców do kreatywnej, graficznej rywalizacji. Włodarze urzędujących mistrzów świata przekazali w ręce fanów specjalny konfigurator, umożliwiający stworzenie własnych, wymarzonych barw konstrukcji RB20. Nie byłoby w tym nic wyjątkowego gdyby nie fakt, że najlepsze projekty trafią na poszycia bolidów Verstappena i Pereza podczas trzech weekendów wyścigowych!  RB20 przywdzieją „fanowskie barwy” na Grand Prix Wielkiej Brytanii, Singapuru oraz USA.

Zobacz też: „Francuski łącznik” – Hubert Kowalczyk o wyborze Renault Clio Rally3

Na platformie Red Bull Paddock (stworzonej dla sympatyków Red Bull Racing) trwa właśnie głosowanie na projekt, który uświetni weekend na Silverstone. Do finałowego etapu trafiło pięć propozycji, a za jedną z nich odpowiada nasz rodak… Bartosz Kondratowicz! Jeżeli projekt Bartka zwycięży (grafika oznaczona #1), duet Red Bull Racing ruszy do rywalizacji ozdobiony efektem pracy Kondratowicza, zaś sam zainteresowany dołączy do zespołu RBR, odwiedzając garaż podopiecznych Christiana Hornera. Jest więc o co walczyć, nieprawdaż?

Możemy pomóc Bartkowi w realizacji jego marzeń. Poniżej znajdziecie link do całej akcji z odnośnikiem do rejestracji na stronie Red Bull Paddock. Cytując klasyka: to co, pomożecie?

Akcja REBL CUSTMS 2024 – link

Rejestracja w systemie Red Bull Paddock – link

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 43. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.