niedziela, 28 maja, 2023
Strona głównaAktualnościCharles Leclerc wystosował ważny apel. Kibice tym razem przesadzili

Charles Leclerc wystosował ważny apel. Kibice tym razem przesadzili

Charles Leclerc poprosił fanów o uszanowanie prywatności. Okazało się, że jego adres domowy został upubliczniony, a pod domem kierowcy F1 pojawiało się wiele postronnych osób.

Charles Leclerc wystosował ważny komunikat dla swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Monakijczyk chce, żeby kibice powstrzymali się przed odwiedzinami pod jego adresem domowym. Kilka tygodni temu lokalizacja wypłynęła w sieci.

Zobacz: Charles Leclerc ściga złodziei swoim Ferrari. Jest nagranie w sieci

Monakijczyk udostępni wiadomość za pośrednictwem oficjalnego konta na Instagramie. Wyjaśnił w swoim komunikacie, że coraz więcej fanów pojawia się w okolicy mieszkania, a ci bardziej natarczywi potrafią dzwonić domofonem i prosić o zdjęcia. Kierowca poprosił fanów o uszanowanie jego prywatności, przypominając, że istnieje granica, której nie powinno się przekraczać.

– W ostatnich miesiącach mój adres domowy wypłynął w sieci. To sprawiło, że coraz więcej osób zbiera się pod moim mieszkaniem, dzwoni domofonem i prosi o zdjęcia lub autografy. – poinformował kierowca Ferrari.

Zobacz: Charles Leclerc okradziony przez… fanów! Stracił zegarek za 320 tys. dolarów

– Zawsze cieszę się z zainteresowania fanów i doceniam ich wsparcie, ale proszę o uszanowanie mojej prywatności i powstrzymanie się przed przychodzeniem pod mój dom. Jeśli spotkacie mnie na ulicy lub na torze, zawsze znajduję czas, żeby się zatrzymać. Jednak nie możecie oczekiwać, że zejdę na dół, gdy odwiedzacie okolicę mojego domu. – dodał Charles Leclerc.

Więcej informacji ze świata motorsportu znajdziesz na stronie głównej rallyandrace.pl

W dalszej części komunikatu poinformował jeszcze raz, że docenia wsparcie, ale są pewne granice, których nie należy przekraczać. Na koniec życzył wszystkim radosnych świat wielkanocnych.

Jędrzej Stonerhttps://rallyandrace.pl/author/bboner/
Redaktor. Lubi wysokie obroty, sztywne zawieszenia, krótkie przełożenia, kosmiczne przyspieszenia.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Verstappen wygrywa Grand Prix Monako w zmiennych warunkach

Max Verstappen odniósł zwycięstwo w zmiennych warunkach podczas Grand Prix Monaco. Holender wyprzedził na mecie Fernando Alonso...

Miękoś wygrywa niedzielną rundę WSMP

Mariusz Miękoś wygrał oba wyścigi inauguracyjnego weekendu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski w sezonie 2023 na Torze Poznań. Kierowca...

Osóbka z 50-punktową przewagą w Maluch Trophy

Kamil Osóbka odniósł zwycięstwo w niedzielnym wyścigu Maluch Trophy na Torze Poznań. To drugie zwycięstwo wicemistrza z...

Fotofinisz w 318is Cup PL

Michał Całek odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie 2023 cyklu 318is Cup PL. W niedzielnym wyścigu na...

Miękoś na pole position także w niedzielę

Mariusz Miękoś wystartuje z pole position do niedzielnego wyścigu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski WSMP na Torze Poznań....

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here