Crosskart w… kawiarni

crosskart w kawiarni / fot. in.sertcoin
W jednej z Gdyńskich kawiarni stanął nietypowy „mebel”. Elementem wystroju lokalu jest prawdziwy… Crosskart, który startował w Pucharze Polski Autocross.

W lokalu o nazwie Flow Cafe Gdynia został umieszczony Crosskart, którym w sezonie 2020 startował Mateusz Koselski. Zawodnik ten jest reprezentantem klubu Oponeo Motorsport, w którego barwach zdobył tytuł mistrzowski w pierwszej w historii odsłonie tego cyklu w Polsce.

Podczas czterech rund zeszłorocznej edycji trzykrotnie stał na podium raz odnosząc zwycięstwo w czasie inauguracji sezonu. Na swoim koncie zgromadził 82 punkty i tylko o jedno oczko wyprzedził drugiego Adama Puciate. Trzeci był Adam Bougsiaa, który do lidera stracił dwa punkty. Natomiast obsługą Crosskarta zajmował się zespół Volcano. Pojazd nadal możecie podziwiać w lokalu kawiarnio – wypiekarni, która jest czynna przez cały tydzień. Kilka dni temu to miejsce odwiedził jeden z najbardziej znanych fotografów rallycrossowych o pseudonimie ,, qnigan „.