czwartek, 8 grudnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Crusar Kids Cup

Być może nie raz zastanawialiście się czy jest możliwe by Wasze dziecko lub młodsze rodzeństwo zaczęło już od najmłodszych lat uczyć się jazdy samochodem, specjalnie przygotowanym do motorsportu. Może chcielibyście by już oswajało się z torem i jazdą w bezpiecznych warunkach pod okiem instruktorów, a przy okazji spędzało aktywnie czas ze swoimi rówieśnikami. Crusar4Rally może Wam pomóc!

Wszelkie informacje znajdziecie na stronie: www.crusar4rally.eu/. Zachęcamy do przeczytania tekstu z Crusar Kids Cup – zawodów przygotowanych specjalnie dla dzieci.

„Cykl zawodów Crusar Kids Cup powstał specjalnie dla dzieci (9-17 lat), które ukończyły Crusar Kids Academy. W roku 2013 po raz pierwszy odbyło się 10 eliminacji, dzięki czemu uczestnicy zawodów mogli jeździć praktycznie w każdych warunkach pogodowych. Zawodnicy biorący udział w cyklu rywalizowali w dwóch klasach: Toyoty Corolli i dużo mocniejszej Subaru Imprezy Sti. Już od pierwszych zawodów rywalizacja w obu klasach była niesamowicie zacięta, a dzięki zimowej aurze walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniego przejazdu. W kolejnej eliminacji pojawiali się nowi zawodnicy, którzy właśnie ukończyli akademię Crusara, a wśród nich Kamil Dzierbicki i Hubert Walasek, jak się później okazało zwycięzcy klasy Subaru i Toyoty. Kolejne zawody i kolejne emocje, coraz większa frekwencja i co było dla wielu ogromnym zaskoczeniem – do walki o czołowe lokaty włączyły się dziewczyny – w Sti Ola Stalmach i Marysia Górska, a w klasie Corolli Julia Włodarska i Agnieszka Stalmach. Pod koniec pierwszej części zawodów…”

1381232_403244673137673_625977141_n

Ciąg dalszy w najnowszym 8 nr RALLY AND RACE, dostępnym w sieci Kolporter, RUCH i Empik w całej Polsce.

Zamów 8 nr przez Internet – TUTAJ.

Fot. Crusar Kids Cup

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Track Day Trophy – Torowa Barbórka w śnieżnych szatach

Borys piotrowski Barbórka TDT bmw compact
Track Day Trophy - finał tegorocznego sezonu tej ligi był prawdziwym baletem na śniegu. Szczególną gracją i...

Sprinty w F1 2023 – oficjalna lista potwierdzona

Sprinty w F1 2023 odbędą się sześć razy
Sprinty w F1 odbędą się w sezonie 2023 dwa razy częściej. Włodarze Formuły 1 potwierdzili oficjalną listę...

Zandvoort zostaje w kalendarzu F1. Grand Prix Holandii do 2025 roku

Zandvoort pozostaje w F1 do 2025 roku
Zandvoort nadal będzie gospodarzem Grand Prix Holandii. Władze F1 potwierdziły, że holenderski tor zostanie w kalendarzu przez...

Sebastian Vettel wróci do F1? Co będzie robił?

Sebastian Vettel
Sebastian Vettel dopiero kilka tygodni temu pożegnał się z F1 w roli kierowcy. Tymczasem w kuluarach pojawia...

Tor Poznań ugości… wyścigi ciężarówek FIA ETRC

FIA ETRC
To już oficjalna wiadomość. Na Tor Poznań zawitają... wyścigi ciężarówek! Obiekt w wielkopolsce zostanie gospodarzem czwartej rundy...

NAJPOCZYTNIEJSZE