środa, 8 grudnia, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Crusar Kids Cup

Być może nie raz zastanawialiście się czy jest możliwe by Wasze dziecko lub młodsze rodzeństwo zaczęło już od najmłodszych lat uczyć się jazdy samochodem, specjalnie przygotowanym do motorsportu. Może chcielibyście by już oswajało się z torem i jazdą w bezpiecznych warunkach pod okiem instruktorów, a przy okazji spędzało aktywnie czas ze swoimi rówieśnikami. Crusar4Rally może Wam pomóc!

Wszelkie informacje znajdziecie na stronie: www.crusar4rally.eu/. Zachęcamy do przeczytania tekstu z Crusar Kids Cup – zawodów przygotowanych specjalnie dla dzieci.

„Cykl zawodów Crusar Kids Cup powstał specjalnie dla dzieci (9-17 lat), które ukończyły Crusar Kids Academy. W roku 2013 po raz pierwszy odbyło się 10 eliminacji, dzięki czemu uczestnicy zawodów mogli jeździć praktycznie w każdych warunkach pogodowych. Zawodnicy biorący udział w cyklu rywalizowali w dwóch klasach: Toyoty Corolli i dużo mocniejszej Subaru Imprezy Sti. Już od pierwszych zawodów rywalizacja w obu klasach była niesamowicie zacięta, a dzięki zimowej aurze walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniego przejazdu. W kolejnej eliminacji pojawiali się nowi zawodnicy, którzy właśnie ukończyli akademię Crusara, a wśród nich Kamil Dzierbicki i Hubert Walasek, jak się później okazało zwycięzcy klasy Subaru i Toyoty. Kolejne zawody i kolejne emocje, coraz większa frekwencja i co było dla wielu ogromnym zaskoczeniem – do walki o czołowe lokaty włączyły się dziewczyny – w Sti Ola Stalmach i Marysia Górska, a w klasie Corolli Julia Włodarska i Agnieszka Stalmach. Pod koniec pierwszej części zawodów…”

1381232_403244673137673_625977141_n

Ciąg dalszy w najnowszym 8 nr RALLY AND RACE, dostępnym w sieci Kolporter, RUCH i Empik w całej Polsce.

Zamów 8 nr przez Internet – TUTAJ.

Fot. Crusar Kids Cup

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Fiat Panda 1 by M-Sport – 300KM

Fiat Panda 1 generacji przygotowany przez M-SPORT. Panda posiada silnik 1.6-litre Ford EcoBoost o mocy 300 KM...

Niespodzianka Rajdu Barbórka – Michał Ratajczyk

Przejazdy załogi Michał Ratajczyk i Jędrzej Szcześniak to zaskoczenie i nie mała sensacja bardzo dobrej formy podczas...

Moto-Mikołaj Rzeszów 2021 – video

Moto Mikołaj Rzeszów 2021
Moto-Mikołaj organizowany przez Automobilklub Rzeszowski odbył się w tym roku 5 grudnia. Impreza odbyła się w formie...

Andrea Adamo kończy współpracę z Hyundai Motorsport

Andrea Adamo
Andrea Adamo ze skutkiem natychmiastowym przestaje pełnić funkcję szefa sportowego Hyundaia. Poinformował o tym oficjalnie Hyundai Motorsport....

Toyota Yaris GR Sport, czyli wersja poprawiona już w Europie

Toyota zaprezentowała nowego Yarisa GR Sport. Nowe auto wzbogaca linię modelową GR Sport w Europie, ale niestety...

NAJPOCZYTNIEJSZE