sobota, 3 czerwca, 2023

Crusar Kids Cup

Być może nie raz zastanawialiście się czy jest możliwe by Wasze dziecko lub młodsze rodzeństwo zaczęło już od najmłodszych lat uczyć się jazdy samochodem, specjalnie przygotowanym do motorsportu. Może chcielibyście by już oswajało się z torem i jazdą w bezpiecznych warunkach pod okiem instruktorów, a przy okazji spędzało aktywnie czas ze swoimi rówieśnikami. Crusar4Rally może Wam pomóc!

Wszelkie informacje znajdziecie na stronie: www.crusar4rally.eu/. Zachęcamy do przeczytania tekstu z Crusar Kids Cup – zawodów przygotowanych specjalnie dla dzieci.

„Cykl zawodów Crusar Kids Cup powstał specjalnie dla dzieci (9-17 lat), które ukończyły Crusar Kids Academy. W roku 2013 po raz pierwszy odbyło się 10 eliminacji, dzięki czemu uczestnicy zawodów mogli jeździć praktycznie w każdych warunkach pogodowych. Zawodnicy biorący udział w cyklu rywalizowali w dwóch klasach: Toyoty Corolli i dużo mocniejszej Subaru Imprezy Sti. Już od pierwszych zawodów rywalizacja w obu klasach była niesamowicie zacięta, a dzięki zimowej aurze walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniego przejazdu. W kolejnej eliminacji pojawiali się nowi zawodnicy, którzy właśnie ukończyli akademię Crusara, a wśród nich Kamil Dzierbicki i Hubert Walasek, jak się później okazało zwycięzcy klasy Subaru i Toyoty. Kolejne zawody i kolejne emocje, coraz większa frekwencja i co było dla wielu ogromnym zaskoczeniem – do walki o czołowe lokaty włączyły się dziewczyny – w Sti Ola Stalmach i Marysia Górska, a w klasie Corolli Julia Włodarska i Agnieszka Stalmach. Pod koniec pierwszej części zawodów…”

1381232_403244673137673_625977141_n

Ciąg dalszy w najnowszym 8 nr RALLY AND RACE, dostępnym w sieci Kolporter, RUCH i Empik w całej Polsce.

Zamów 8 nr przez Internet – TUTAJ.

Fot. Crusar Kids Cup

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Verstappen przed Alonso w drugim treningu na torze Catalunya

Verstappen FP2 GP Hiszpanii
Max Verstappen podobnie jak w porannej sesji okazał się najszybszy w drugim treningu. Kierowca Red Bulla tym...

Polski bolid RT13e gotowy na międzynarodową rywalizację

PWR Racing Team zaprezentowało tegoroczny projekt - bolid RT13e. Już za miesiąc elektryczny pojazd z systemami jazdy...

Verstappen na czele FP1 przed GP Hiszpanii

GP Hiszpanii_Verstappen
Max Verstappen na zmienionym układzie toru pod Barceloną okazał się najszybszy w pierwszym treningu. Za Holendrem uplasowali...

1 i 2 runda WSMP 2023 – Tor Poznań – action wideo

Filmowe podsumowanie wydarzeń na Torze Poznań podczas 1 i 2 rundy Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2023.

Kowalczyk i Hryniuk debiutują w Rajdzie Podlaskim

Przed nami finałowy akord szutrowej rywalizacji w RSMP. W piątkowe popołudnie rozpocznie się 42. edycja Rajdu Podlaskiego,...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here