niedziela, 28 maja, 2023
Strona głównaInneCzy będzie trzeci sezon Farmy Clarksona? Amazon zerwał umowę z prezenterem.

Czy będzie trzeci sezon Farmy Clarksona? Amazon zerwał umowę z prezenterem.

Czy będzie trzeci sezon Farmy Clarksona? To pytanie zadają sobie już nie tylko fani najwyższego z trójcy w czasach BBC – Top Gear, a dziś The Grand Tour. Clarkson’s Farm nie jest obojętne na motoryzację, ale w tym wydaniu Lamborghini… Jest w stanie przejechać przez każdy próg zwalniający!

Nie chcąc spoilerować tym, dla których Farma Clarksona jest jeszcze na liście „do obejrzenia”, pominiemy najciekawsze kąski tej serii. O co w tym jednak chodzi? W skrócie mówiąc, Jeremy został farmerem! Krowie placki, traktor zakopany w błocie, pomiar wilgotności ziarna przed skoszeniem… Nie brzmi to jak sadzenie boków Audi Quattro w Skandynawii, ani jazda niedorzecznym autem przez Botswanę, ale wciąga równie mocno!

Skąd pytanie o trzeci sezon Farmy Clarksona?

Pierwszych osiem epizodów to rok 2021 i sukces! Sezon drugi Amazon zaserwował nam 10 lutego 2023. Od momentu jego nagrania trochę się jednak pozmieniało, ponieważ główny bohater farmerskiej serii pozwolił sobie na nie do końca poprawny komentarz w kierunku Meghan Markle po premierze dokumentu „Harry & Meghan”. Informacja, że jej „nienawidzi” była chyba najdelikatniejszym fragmentem głośnej wypowiedzi, którą Clarkson przekazał za pośrednictwem „The Sun”. Pisaliśmy o tym w odrębnym artykule.

Zobacz: Amazon Prime nie chce Clarksona?

Informacje o groźbach Amazona po tym nieodpowiedzialnym zachowaniu były różne, łącznie z pomysłem całkowitego zakończenia The Grand Tour. Finalnie stanęło na zakończeniu dalszej współpracy z prezenterem, jednak zakontraktowane do momentu skandalu serie The Grand Tour i Farmy Clarksona mają zostać wyprodukowane i wyemitowane. Gwiazdor natomiast nie pojawi się w żadnym nowym programie Amazona po 2024 roku. Czy potem podpisze kontrakt np. z Netflixem? Disneyem? Może zagoiły się już rany po rozstaniu z BBC? Opcji jest wiele.

Tak! Będzie trzeci sezon Farmy Clarksona!

To, że trzeci sezon powstanie potwierdził sam Jeremy. Zapytany przez fana:
„I loved it watched it on Saturday that just passed, loved the show can’t wait for a season 3 if there is one „

Odpowiedział krótko:

There is one.”

Wg portalu filmweb odcinek s03e01 pojawi się w roku 2023.

Zobacz: Kiedy odcinek The Grand Tour z Polski? Clarkson, May i Hammond tajemniczy!

Trzymamy rękę na pulsie i czekamy na wszelkie informacje i przecieki na temat S05E01 The Grand Tour, jednak zarówno Prime, jak i sami prezenterzy milczą.

Czy Clarksonowi można czasem wybaczyć wulgaryzmy?

Wypowiedź skierowana do Meghan Merkle była niskich lotów i zdecydowanie prezenter posunął się zbyt daleko. Podobny komentarz Jeremy wystosował jednak wcześniej do odklejonego mocno od rzeczywistości Nikity Mazepina i tam rozpoczął zwrotem: „Ty p********* d*****…”

High five Jeremy!;)

Clarkson’s Farm – Trailer sezon 2:

Michał Kwapis
Zawodowo marketingowiec, po godzinach zatopiony w motoryzacji. Od wielu lat związany z różnymi mediami motoryzacyjnymi zarówno od strony tekstowej jak i fotograficznej.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Marcinkiewicz i Zentner wygrywają wyścig długodystansowy

Maciej Marcinkiewicz i Adam Zentner przebili się z końca stawki, aby zwyciężyć w pierwszej rundzie sezonu 2023...

Ostałowski i Korpuliński prowadzą po kwalifikacjach w Słomczynie

Dzisiejsze kwalifikacje wyłoniły pierwszych liderów Driftingowych Mistrzostw Polski. Na lekko zmodyfikowanej trasie panowały idealne warunki do jazdy....

Verstappen rzutem na taśmę wygrywa genialne kwalifikacje do Grand Prix Monako

Max Verstappen
Max Verstappen zdobył swoje pierwsze pole position do niedzielnego Grand Prix Monako. Holender w trzymających w napięciu...

Miękoś wygrywa pierwszą rundę WSMP

Mariusz Miękoś odniósł zwycięstwo w pierwszym wyścigu sezonu 2023 Wyścigowych Samochodowych Polski na Torze Poznań. Kierowca GT3...

Były mistrz wygrywa na inaugurację 318is Cup PL

Mistrz pucharu 318is Cup PL z 2020 roku Marcin Lempert odniósł zwycięstwo w pierwszym wyścigu sezonu 2023,...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here