Dni Otwarte Toru Poznań – impreza dla każdego

Fot. Sport Drive

Jeżeli marzycie o tym, by jeździć po prawdziwym torze wyścigowym, ale nie macie licencji ani auta z klatką, jest ku temu kilka okazji. Jedną z nich będą Dni Otwarte Toru Poznań w dniach 1-2 czerwca 2024.

Wydarzenie organizowane przez Sport Drive jest kierowane do wszystkich miłośników motoryzacji, niezależnie od wieku czy doświadczenia, aby w pełni zanurzyć się w fascynującym świecie sportu motorowego, na jedynym torze w Polsce posiadającym międzynarodową homologację FIA.

W trakcie dwóch dni Tor Poznań stanie się miejscem pełnym ekscytujących wydarzeń, atrakcji i emocji. Pośród atrakcji organizatorzy przewidują między innymi:

  • sesje jazdy po torze (1 jazda – 30 minut);
  • Race Taxi – czyli przejazd po torze z kierowcą wyścigowym, topowymi modelami samochodów takich marek jak Porsche 992 GT3 Cup czy Mercedes-Benz GTR;
  • ciekawi wystawcy ze świata motoryzacji;
  • spotkania z kierowcami wyścigowymi;
  • atrakcje dla młodszych uczestników;
  • strefa gastronomiczna;
  • pokazy driftu i wiele więcej.

„Dni Otwarte Toru Poznań” to nie tylko doskonała zabawa, ale także okazja do poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach oraz doświadczenia niezapomnianych chwil z rodziną i przyjaciółmi. Organizatorzy zapraszają wszystkich pasjonatów motoryzacji, od najmłodszych do najstarszych, na dwa dni pełne adrenaliny i niezapomnianych przeżyć na Torze Poznań.

Wjazd na tor będzie możliwy w godzinach 9-18. Ciekawostką będzie to, że po zakończeniu jazd w sobotę o godzinie 17:50 nitka toru zostanie udostępniona dla zwiedzających.

Zapisy na 30 minutowe sesje jazd po torze oraz Race Taxi dostępne są na stronie internetowej organizatora: sportdrive.pl.

Link do wydarzenia: facebook.com.

Podobają ci się nasze newsy? Nie przegap żadnego: obserwuj RALLY and RACE na Google News.