poniedziałek, 3 października, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościDrift Masters Łódź 2022 - żużlowy stadion zamienia się w świątynie driftu!

Drift Masters Łódź 2022 – żużlowy stadion zamienia się w świątynie driftu!

Finał sezonu Drift Masters Grand Prix 2022 będzie spektakularnym widowiskiem! Wielkie budowlane maszyny są już na żużlowym stadionie Moto Arena w Łodzi i ciężko pracują nad powstaniem driftingowej trasy z prawdziwego zdarzenia!

Na przełomie października i września Łódzka Moto Arena, po której na co dzień jeżdżą zawodnicy na dwóch kółkach, wyjątkowo gościć będzie pojazdy czterokołowe. I to nie byle jakie pojazdy i nie byle jakich kierowców. Na Łódzką Arenę zawita bowiem śmietanka najlepszych europejskich drifterów! Czas na finał sezonu Drift Masters 2022!

Zobacz też: Drift Masters Łódź – harmonogram i ceny biletów

Łódzka Moto Arena, czyli jeden z najnowocześniejszych żużlowych obiektów w Polsce i Europie, zostaje specjalnie przerobiona na potrzeby driftingowej rywalizacji. Żużlowy granit zastąpi asfalt i betonowe bandy, a jedyna w swoim rodzaju trasa absolutnie nie wybacza żadnych błędów. Tutaj nawet najmniejsza pomyłka w najlepszym wypadku kończy się otarciem auta, a w najgorszym niemała kraksą!

Poniżej gotowy stadion Motoarena Toruń podczas Drift Masters 2018

fot. Facebook Drift Masters Grand Prix

Stadion żużlowy w Łodzi jest trzecim stadionem w Polsce na którym rozegrane zostaną zawody Drift Masters. Pierwszym był stadion piłkarski Wisły Płock. Drugim stadion żużlowy Motoarena Toruń. Zwody organizowane na stadionach w Płocku i Toruniu przeszły do historii Polskiego i Europejskiego driftu.

Niesamowita atmosfera na trybunach stadionu w połączeniu z piekielnie mocnymi autami i najlepszymi drifterami w Europie, daje bardzo efektowne widowisko przyciągające tysiące fanów! W poniedziałek 19 września dostępnych było ostatnie 200 biletów, więc na trybunach Łódzkiego stadionu może zasiąść ponad 10.000 widzów!

Jak widać na zdjęciach poniżej, wielkie budowlane maszyny już wjechały na stadion, który po woli zmienia swoje oblicze i staje się prawdziwą driftową areną!

fot. Facebook Drift Masters Grand Prix

fot. Facebook Drift Masters Grand Prix

fot. Facebook Drift Masters Grand Prix

Aktualizacja: 21.09.2022 godz. 14:12

Bilety na sobotnią część Drift Masters Łódź 2022 zostały wyprzedane!

Marcin Maksymiuk
Miłośnik i wielki fan imprez amatorskich, w szczególności KJS/SKJS, rajdów regionalnych i rallycrossu. Zaczynał w KJSach na prawym fotelu. Fotograf i reporter wydarzeń motorsportowych.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Maksymiuk na Maxa!: „Mają rozmach skurczybyki!”, czyli finał Drift Masters w Łodzi [Felieton]

Myślałem i głęboko w to wierzyłem, że w Polskim "skostniałym" i "zaściankowym" motorsporcie zorganizowanie imprezy na stadionie...

140 zgłoszeń na MP i CEZ Rallycross na Slovakiaring

Organizator podał prowizoryczną listę zgłoszeń na zawody Mistrzostw Polski i FIA CEZ Rallycross na Slovakiaring. Na starcie...

Puchar Toru Słomczyn – rywalizacja dla kierowców amatorów

W najbliższy weekend kierowcy z Warszawy i okolic będą mieli idealną okazję do rywalizacji na torze wyścigowym....

Best of Rajd Wisły 2022 – Kupchuck Records

Kolejna dawka ciekawych ujęć z trasy 67 Rajdu Wisły. Zapraszamy do produkcję filmową od Kupchuck Records.

Wierzbicki mistrzem Unitel Mazda MX-5 Cup 2022

Najmłodszy kierowca tegorocznej, drugiej edycji pucharu Unitel Mazda MX-5 Cup Poland już w piątek po południu, po...

NAJPOCZYTNIEJSZE