sobota, 28 stycznia, 2023
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościDrift Masters Łódź 2022 - żużlowy stadion zamienia się w świątynie driftu!

Drift Masters Łódź 2022 – żużlowy stadion zamienia się w świątynie driftu!

Finał sezonu Drift Masters Grand Prix 2022 będzie spektakularnym widowiskiem! Wielkie budowlane maszyny są już na żużlowym stadionie Moto Arena w Łodzi i ciężko pracują nad powstaniem driftingowej trasy z prawdziwego zdarzenia!

Na przełomie października i września Łódzka Moto Arena, po której na co dzień jeżdżą zawodnicy na dwóch kółkach, wyjątkowo gościć będzie pojazdy czterokołowe. I to nie byle jakie pojazdy i nie byle jakich kierowców. Na Łódzką Arenę zawita bowiem śmietanka najlepszych europejskich drifterów! Czas na finał sezonu Drift Masters 2022!

Zobacz też: Drift Masters Łódź – harmonogram i ceny biletów

Łódzka Moto Arena, czyli jeden z najnowocześniejszych żużlowych obiektów w Polsce i Europie, zostaje specjalnie przerobiona na potrzeby driftingowej rywalizacji. Żużlowy granit zastąpi asfalt i betonowe bandy, a jedyna w swoim rodzaju trasa absolutnie nie wybacza żadnych błędów. Tutaj nawet najmniejsza pomyłka w najlepszym wypadku kończy się otarciem auta, a w najgorszym niemała kraksą!

Poniżej gotowy stadion Motoarena Toruń podczas Drift Masters 2018

fot. Facebook Drift Masters Grand Prix

Stadion żużlowy w Łodzi jest trzecim stadionem w Polsce na którym rozegrane zostaną zawody Drift Masters. Pierwszym był stadion piłkarski Wisły Płock. Drugim stadion żużlowy Motoarena Toruń. Zwody organizowane na stadionach w Płocku i Toruniu przeszły do historii Polskiego i Europejskiego driftu.

Niesamowita atmosfera na trybunach stadionu w połączeniu z piekielnie mocnymi autami i najlepszymi drifterami w Europie, daje bardzo efektowne widowisko przyciągające tysiące fanów! W poniedziałek 19 września dostępnych było ostatnie 200 biletów, więc na trybunach Łódzkiego stadionu może zasiąść ponad 10.000 widzów!

Jak widać na zdjęciach poniżej, wielkie budowlane maszyny już wjechały na stadion, który po woli zmienia swoje oblicze i staje się prawdziwą driftową areną!

fot. Facebook Drift Masters Grand Prix

fot. Facebook Drift Masters Grand Prix

fot. Facebook Drift Masters Grand Prix

Aktualizacja: 21.09.2022 godz. 14:12

Bilety na sobotnią część Drift Masters Łódź 2022 zostały wyprzedane!

Marcin Maksymiuk
Miłośnik i wielki fan imprez amatorskich, w szczególności KJS/SKJS, rajdów regionalnych i rallycrossu. Zaczynał w KJSach na prawym fotelu. Fotograf i reporter wydarzeń motorsportowych.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Znamy składy Race of Champions 2023

Race of Champions 2023
Mattias Ekstrom uzupełnił skład kierowców Race of Champions 2023, dołączając do zespołu Szwecji. Impreza odbędzie się na...

Fiat Punto w wersji amfibia. Czego to ludzie nie wymyślą

Fiat Punto w wersji amfibia
Fiat Punto to samochód, który ma swoją historię w motorsporcie. Tymczasem powstała wersja, która potrafi pływać. Fiat Punto...

BMW M3 CS oficjalnie zaprezentowane. Jeszcze więcej mocy i karbonu

BMW M3 CS
BMW M3 CS w końcu zadebiutowało. Bawarska marka pochwaliła się najmocniejszym wariantem M3 w historii. BMW M3 CS...

Oficjalnie: Orlen zostaje w F1, ale zmienia „barwy klubowe”

Orlen
Koniec plotek. Orlen pozostanie w Formule 1 na sezon 2023, ale zmieni swoje "barwy klubowe''. Koncern rozstał...

Hubert Laskowski opowiada nam o roli kierowcy rozwojowego Fiesty Rally4

Bez cienia wątpliwości, Hubert Laskowski jest jednym z największych, rajdowych talentów ostatnich lat. Umiejętności i szybki rozwój...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here