Drift na Stadionie Narodowym! Wielki finał Drift Masters 2023!

fot. driftmasters.gp

To dzieje się naprawdę. Gospodarzem finałowej rundy Drift Masters 2023 będzie PGE Stadion Narodowy! Czeka nas gigantyczna, driftingowa fiesta. Do Warszawy zjedzie się… absolutna śmietanka europejskiej jazdy w kontrolowanym poślizgu!

Jeżeli zaliczacie się do tych, którzy kochają synchroniczne poślizgi w kłębach siwego dymu, a zamiast jazdy na wprost wolicie… łapać owady w boczne szyby, to nie przecierajcie oczu ze zdumienia. I nie regulujcie odbiorników. Już oficjalnie, drifting zawita na… Narodowy! W dniach 15-16 września na największym, polskim stadionie odbędzie się finałowa runda serii Drift Masters. Bez cienia wątpliwości, cykl DMEC zagwarantuje nam piekielnie widowiskowe, pełne emocji show. I mamy nadzieję, że tak jak przed rokiem w Łodzi, największe triumfy święcić będą nasi rodacy. Spieszcie się, bo bilety na pewno rozejdą się jak świeże bułeczki!

Drift wchodzi na salony!

Możemy chyba powiedzieć to głośno… Czujemy dziś niesamowitą dumę, iż organizatorzy DMEC zdecydowali się na taki krok. Stawka czempionatu po raz pierwszy zawita w stolicy, od razu meldując się na największym stadionie w Polce (pojemność około… 58 000 osób). Włodarze serii nie ukrywają, iż to jeden z najbardziej ambitnych, a nawet przełomowych projektów w historii. Stawka Drift Masters gościła już w kultowych miejscach, ale jeszcze nigdy nie miała okazji zaprezentować się w tak renomowanym miejscu w Europie. Żeby odpowiednio przygotować Stadion Narodowy, konieczne będzie zbudowanie betonowych barier i przygotowanie asfaltowej nawierzchni. Na szczęście, czasu na działania jest pod dostatkiem, rywalizacja wystartuje dopiero 15 września. Niebawem ruszy także oficjalna sprzedaż biletów. Niestety nie mamy żadnych, sprawdzonych informacji odnośnie ceny…

Kalendarz DMEC 2023:

  1. 6-7 maja – Mondello Park (Irlandia)
  2. 9-10 czerwca – Drivecenter Arena (Szwecja)
  3. 7-8 lipca – Power Park (Finlandia)
  4. 29-30 lipca – Bikernieki (Łotwa)
  5. 17-19 sierpnia – Ferropolis (Niemcy)
  6. 15-16 września – PGE Stadion Narodowy Warszawa (Polska)

Oficjalną informację prasową znajdziecie naturalnie na stronie internetowej Drift Masters. Po więcej driftingowych emocji zapraszamy Was do specjalnego działu na naszej witrynie.