środa, 8 grudnia, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościDzieje się na Tarmac Masters!

Dzieje się na Tarmac Masters!

3. Rally Radków, 5. runda Marten Tarmac Masters 2021 ma już kilku pechowców. Na szczęście, jak do tej pory mieliśmy tylko niegroźne przygody i… odwiedziny przydrożnych rowów.

Pierwszy OS Radkowska Perła 1 – pierwsze przygody na Tarmacu! Załoga z nr 39, Tomasz Mrzygłód/Krzysztof Janik, jadąca Hondą Civic w klasie PRO3 wpada do rowu i nie może wyjechać! Ostatecznie, dzięki pomocy sporej grupki kibiców załodze udaje się wydostać z pechowego miejsca. Akcje ratunkową dolnośląskich kibiców możecie zobaczyć TUTAJ.

fot. np126p.pl Daniel Godzik

Załoga została wyciągnięta z rowu i pojechała dalej. Aktualnie tracą ponad 17 min do liderów rajdu, załogi z nr 3. Jacek Sobczak/Marczewski Michał w Porsche 911 RGT.

fot. np126p.pl Daniel Godzik

Pechowców jest więcej…

Niestety, nazbierało się już kilka załóg, które nie są w stanie kontynuować dalszej jazdy, a wśród nich jest m.in. załoga startująca w SKJS z nr 103 – Ireneusz Jarosiewicz/Radosław Jurak, w mocno pokiereszowanym Fiacie Seicento. Wypadli z trasy na drugim OS – Niwa 1.

fot. np126p.pl Daniel Godzik

Rów zwiedzali już także Maciej Gaca i Michał Trela jadący Fordem Fiesta Proto z numerem 52. Załoga na szczęście zsunęła się przy niewielkiej prędkości do rowu, dlatego auto nie zostało praktycznie uszkodzone. I tu także dzięki pomocy kibiców, dość szybko udało się wyciągnąć Forda z rowu. Załoga miała sporą stratę, ale co najważniejszem udało się im ukończyć pechowy odcinek.

Maciej Gaca / foto. fb MG

Jeśli szukacie informacji o finałowej rundzie sezonu Tarmac Masters, koniecznie sprawdźcie naszą obszerną zapowiedź 3. Rally Radków. Znajdziecie w niej kluczowe informacje o liście startowej, wybranych przez organizatora odcinkach i klasyfikacji generalnej w RO i SKJS.

 

Marcin Maksymiuk
Miłośnik i wielki fan imprez amatorskich, w szczególności KJS/SKJS, rajdów regionalnych i rallycrossu. Zaczynał w KJSach na prawym fotelu. Fotograf i reporter wydarzeń motorsportowych.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Fiat Panda 1 by M-Sport – 300KM

Fiat Panda 1 generacji przygotowany przez M-SPORT. Panda posiada silnik 1.6-litre Ford EcoBoost o mocy 300 KM...

Niespodzianka Rajdu Barbórka – Michał Ratajczyk

Przejazdy załogi Michał Ratajczyk i Jędrzej Szcześniak to zaskoczenie i nie mała sensacja bardzo dobrej formy podczas...

Moto-Mikołaj Rzeszów 2021 – video

Moto Mikołaj Rzeszów 2021
Moto-Mikołaj organizowany przez Automobilklub Rzeszowski odbył się w tym roku 5 grudnia. Impreza odbyła się w formie...

Andrea Adamo kończy współpracę z Hyundai Motorsport

Andrea Adamo
Andrea Adamo ze skutkiem natychmiastowym przestaje pełnić funkcję szefa sportowego Hyundaia. Poinformował o tym oficjalnie Hyundai Motorsport....

Toyota Yaris GR Sport, czyli wersja poprawiona już w Europie

Toyota zaprezentowała nowego Yarisa GR Sport. Nowe auto wzbogaca linię modelową GR Sport w Europie, ale niestety...

NAJPOCZYTNIEJSZE