eWRC-results i DirtFish łączą siły

fot. dirtfish.com

Pod koniec lutego tego roku portal eWRC-results.com zawiesił swoją działalność z powodu braku funduszy. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Kilka miesięcy później dochodzi do nas wspaniała informacja, że eWRC-results.com rozpoczyna współpracę z amerykańskim portalem DirtFish.com

DirtFish.com i eWRC-results.com ma zapewnić większą widoczność i użyteczność obu stron, jednocześnie ugruntowując je w samym sercu światowej społeczności rajdowej. Oba serwisy zachowają swoją niezależność, ale będą dzielić się treściami, aby napędzać i usprawniać użytkownikom korzystanie z obu platform.

Steve Rimmer, właściciel DirtFish powiedział:

„Podobnie jak wielu ludzi w naszym świecie, regularnie odwiedzam eWRC. Kiedy w lutym strona została usunięta z powodów finansowych, musieliśmy coś zrobić.”

„Serwis wyników, które zapewnia Tomáš (Wanka, właściciel eWRC) i jego zespół, nie ma sobie równych. Szybkość i dostarczanie czasów odcinków z całego świata jest zdumiewająca, a wartość eWRC-results.com była jeszcze bardziej oczywista, gdy zostaliśmy bez niej przez cały czas Rajdu Szwecji.”

„Z tych powodów cieszę się, że udało nam się osiągnąć porozumienie z Tomášem, aby pomóc chronić przyszłość eWRC. Z niecierpliwością czekamy na ekscytującą przyszłość służącą temu sportowi na co dzień – i co godzinę.”

„Ale nie zapominajmy, że podstawową działalnością DirtFish jest Szkoła Rajdowa. Od ponad dekady tutaj, w Seattle, budujemy to, co uważamy za najlepsze na świecie doświadczenie na czterech kołach. Firma DirtFish Media powstała w 2020 roku, aby pomóc opowiedzieć naszą historię na całym świecie. Teraz ten głos stał się jeszcze głośniejszy.”

fot. dirtfish.com

Oprócz kontynuowania obsługi milionów unikalnych odwiedzających każdego roku, DirtFish Media rzuci światło na możliwości komercyjne dostępne na obu platformach.

„Sam eWRC wygenerował 145 milionów odsłon w ciągu ostatnich 12 miesięcy, angażując fanów rajdów na wiele godzin na całym świecie”

„Dodaj do tego liczby zaangażowania DirtFish.com, a otrzymasz bardzo poważną propozycję dla interesariuszy ze świata sportu na całym świecie, aby połączyć się ze społecznością rajdową.”

„Zaprezentujemy szereg możliwości zaangażowania konsumentów w obu witrynach, od strony głównej i przejęcia całej witryny po bardziej spersonalizowane, ukierunkowane kampanie.”

„Połączenie DirtFish i eWRC zapewnia niezwykle potężny głos w naszym świecie”.

fot. dirtfish.com

Tomáš Wanka, właściciel portalu eWRC jest również entuzjastycznie nastawiony na współpracę z amerykańskim serwisem. Oto jego wypowiedź:

„Usunięcie serwisu w lutym było naprawdę trudną decyzją. Ale musieliśmy. Szukaliśmy silnego partnera i nie mieliśmy więcej opcji.”

„Odpowiedź DirtFish była bardzo szybka, a ich zainteresowanie było naprawdę duże – wielu fanów napisało do nas, że współpraca z DirtFish byłaby najlepsza. Zgadzamy się. DirtFish to dla nas właściwy wybór.

„Tak jak powiedział Steve, przyszłość jest bardzo ekscytująca. Mamy wiele planów na nadchodzące lata.”

Zarówno DirtFish, jak i eWRC chcą podziękować byłemu szefowi zespołu Hyundai Motorsport Andrei Adamo za jego pracę nad doprowadzeniem do porozumienia.

„Szczególnie chcę podziękować Andrei za jego pracę w doprowadzeniu do porozumienia. Jest taki sam, jak my wszyscy, ten sport to jego życie.” – dodał Tomáš

Nie pozostaje nam nic innego jak bacznie obserwować oba portale, aby poznać co nowego w przyszłości przyniesie nam amerykańsko – czeska współpraca.