F1Karting Team na podium Rotax Max Challenge Poland I i II Rundy!

W trakcie pierwszego kartingowego weekendu Rotax Max Challenge Poland w Starym Kisielinie, Łukasz Bartoszuk, zawodnik F1Karting Team, dwukrotnie stanął na podium kat. DD2 Max zdobywając kolejno I i II miejsce.

Łukasz Bartoszuk F1Karting Team 2

Deszczowa pogoda zmusiła zawodników do startów na oponach deszczowych. Mimo wymagającym warunkom, zawodnicy F1Karting Team zdobyli wysokie pozycje.

Łukasz Bartoszuk F1Karting Team

Dobre tempo zawodników kat. Micro Max: Szymona Szostaka i Jaśka Jóźwiaka, którzy wśród 24 kierowców uplasowali się w pierwszej 10-tce, a nawet 5-tce. Szymon Szostak swój najlepszy wynik – 2 miejsce, zdobył w sesji wurm-up oraz ukończył wyścig na 6 pozycji. Jaś Jóźwiak uplasował się na 7 miejscu wyścigu i wykręcił 5 czas w treningu oficjalnym. Młodzi kierowcy pokazali, że są dobrze przygotowani do rozpoczynającego się sezonu.