FIA ERC 2024 – czas na seans

ERC
fot. sklep.rallyandrace.pl

Doczekaliśmy się, jesteśmy dziś dosłownie w przededniu kolejnej kampanii ERC. W 43. numerze naszego magazynu znajdziecie obszerną zapowiedź sezonu 2024. Zapraszamy więc do lektury i… wspólnego seansu Rajdowych Mistrzostw Europy! 

Posługując się pewną metaforą, film pod tytułem „Rajdowe Mistrzostwa Europy 2023” nie zapowiadał się wcale na kinowy hit. Rosnąca popularność kategorii WRC2 wskazywała na smutny exodus części zawodników oraz powolne wymieranie bliskiego nam czempionatu. Jednakże fabuła, emocje towarzyszące projekcji oraz gwiazdorska obsada pozytywnie nas zaskoczyły. Dziś zbliżamy się do premiery sequela, licząc na… motorsportową powtórkę z rozrywki. Wygląda na to, iż tegoroczne Mistrzostw Starego Kontynentu rozbiją box office!

Zobacz też: Imponująca lista zgłoszeń na ERC 5. Rajd Węgier

W 43. wydaniu magazynu Rally and Race znajdziecie obszerną zapowiedź zbliżającego się sezonu Rajdowych Mistrzostw Europy. Wspólnie przyjrzymy się kalendarzowi turnieju oraz atrakcjom, które przygotowali dla nas promotorzy. Krok po kroku omówimy poszczególne rundy, rozkładając na czynniki pierwsze zarówno stałe, lubiane punkty czempionatu, jak i zupełne nowinki, które urozmaicą rozgrywkę. I choć z pozoru kształt tegorocznej kampanii wygląda dość rewolucyjnie, to tak podane menu, okraszone biało-czerwonymi akcentami, może się podobać. W ERC każdy znajdzie coś dla siebie, więc… zapraszamy Was na seans!

FIA ERC w 43. numerze Rally and Race!

Magazyn Rally and Race to… jedyne, klasyczne czasopismo o motorsporcie wydawane w Polsce. Dokładamy więc wszelkich starań, aby w Wasze ręce trafiła przyjemna w lekturze, profesjonalnie wydana gazeta, przesiąknięta emocjami z rodzimych i zagranicznych aren. Na przeszło 150 stronach znajdziecie relacje, felietony i reportaże ze świata rajdów, driftu, wyścigów, cross country, rallycrossu, kartingu, czy simracingu. Nie zapominamy również o imprezach amatorskich, na których wykuwane są młode talenty. Wszystko to zamykamy w spójną formę – wydaną na grubym, przyjemnie pachnącym papierze. Bez grama kokieterii, w 43. wydanie włożyliśmy mnóstwo serca i emocji, dopieszczając każdy możliwy szczegół. Rally and Race to magazyn od pasjonatów, dla pasjonatów. Dla ludzi z adrenaliną we krwi!

Pamiętajcie, iż kupując magazyn w naszym oficjalnym sklepie nie zapłacicie za przesyłkę. 43. wydanie odnajdziecie również w sieci Empik – tutaj możecie znaleźć najbliższy salon.

W Rally and Race cenimy sobie zdanie naszych czytelników. Zachęcamy Was do wyrażania własnych opinii i dyskusji w mediach społecznościowych. Jesteśmy też otwarci na wymianę argumentów. Wspólnie budujmy i wspierajmy społeczność kibiców oraz polski motorsport!