Fiat Seicento Turbo – Sleeper za 27500 zł

Fiat Seicento Turbo sleeper
fot. olx.pl

Fiat Seicento i Ciquecento był już w Polsce modyfikowany na przeróżne sposoby. Uturbiany również, zarówno wersje 900 ccm, 1.1, swapowany na 1.2 z Punto/Bravo i następnie dodawana do niego turbosprężarka. Seicento Turbo to świetny pomysł na mocnego, niepozornego sleepera.

Taki właśnie sleeper trafił na jeden z portali ogłoszeniowych. Jego modyfikacja nie była mocną rzeźbą i uturbianiem silnika n/a. Właściciel przełożył po prostu sprawdzoną jednostkę 1.4 T-jet z Fiata Bravo.

Fiat Seicento Turbo sleeper
fot. olx.pl

Dzięki temu w aucie ważącym grubo poniżej jednej tony, ma moc 150 KM i niepozorny wygląd. Zmiana osiągów wymagała poprawienia hamulców (przód z Fiata Bavo) i założenia większych obręczy. Do tego lekko obniżone i usztywnione zawieszenie, poliuretan, rozpórka. Wóz jest niższy, ma 15-calowe, ale skromnie wyglądające czarne felgi z oponami 175/50/R15. Zmianie uległ również kolor – oklejony na niebieski mat. Wprawne oko zobaczy, ale nie rzuca się w oczy. Nie wygląda na potwora, ale spokojnie pokona o wiele mocniejsze i zdecydowanie droższe współczesne wozy. Mówiąc o cenie, warto ją przytoczyć – 27 500 zł. W tej kwocie auto ma jeszcze wnętrze Abartha, wygłuszenie i dobrze grające car-audio.

Fiat Seicento Turbo sleeper
fot. olx.pl

 

Fiat Seicento Turbo sleeper
fot. olx.pl

Zobacz również: OPEL Corsa – nietypowa rajdówka na sprzedaż

Fiat Seicento Turbo sleeper
fot.olx.pl

LINK DO OGŁOSZENIA

Ten artykuł nie jest zachętą do zakupu, a jedynie pokazuje ciekawe auto, które zaoferowano na jednym z portali. Zachęcamy do zainteresowania się wozem, bo z pewnością jest to wyjątkowy na naszym rynku egzemplarz.

fot. olx.pl

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata motoryzacji, motorsportu i tuningu obserwuj serwis RALLY and RACE w Wiadomościach Google.