Finał sezonu Sakura Kazoku na torze Silesia Ring

509
fot. Sakura Kazoku - oficjalny profil Facebook

Wielkimi krokami zbliża się ostatni, motorsportowy event sezonu 2022 spod szyldu Sakura Kazoku. Zwycięzców kampanii wyłoni edycja „Shissou”, a areną zmagań będzie obiekt Silesia Ring, położony w Kamieniu Śląskim pod Opolem.

Niestety, motorsportowy sezon 2022 chyli się już ku końcowi, co dosłownie widać, słychać oraz czuć. Na szczęście, zostało jeszcze kilka imprez do rozegrania i wciąż nie poznaliśmy wszystkich, tegorocznych czempionów, również na czysto amatorskiej arenie. W najbliższy weekend zakończy się rywalizacja w ramach cyklu Sakura Kazoku. Finałowa runda tego turnieju rozegra się w sobotę 10 grudnia, na obiekcie Silesia Ring na Opolszczyźnie.

Na zawodników, którzy wezmą udział w konstrukcyjnej walce Japonia vs. reszta świata czeka format „Sakura Sprint” (sesje time attack z elementami sprintu) oraz Mikołajkowy Time Attack (zapewniający dodatkowe punkty do klasyfikacji generalnej tego sezonu). Do 8.12. włącznie obowiązuje „mikołajkowa oferta” – bilet dla uczestnika w cenie 599 złotych.

Harmonogram „Shissou vol. 2”:
9.00 – 12.00 – Sakura Sprint (time attack z elementami sprintu)
– 3 grupy do 20 zawodników
– 3 sesje – po 20 minut każda
12.30 – 15.30 Mikołajkowy Time Attack
– 3 grupy do 20 zawodników
– 3 sesje – po 20 minut każda

Komplet informacji o grudniowej edycji znajdziecie na stronie internetowej Sakura Kazoku.