piątek, 21 stycznia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościFLATOUT Power Festival 2022- znamy datę!

FLATOUT Power Festival 2022- znamy datę!

FLATOUT Power Festival 2022 – znamy datę! Po sukcesie edycji 2021 zdecydowanie polecamy Wam zainteresowanie się tym eventem i najlepiej wygospodarowanie czasu na odwiedzenie go osobiście.

O Flatout POWER Festival 2021 pisaliśmy na rallyandrace.pl – zapraszamy, wróćcie do tego krótkiego artykułu. Edycja 2022 odbędzie się w weekend 12-14 sierpnia na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Tomaszowo.

Organizator pisze o tej imprezie:

Flatout – to Festiwal MOCY, Święto MOTORSPORTU. Tysiące koni mechanicznych, najszybsze auta wyścigowe, rajdowe, driftingowe, rallycrossowe oraz uliczne. Ludzie motorsportu, kierowcy, dziennikarze, influencerzy. Projekty profesjonalnych stajni rajdowych i wyścigowych jak i samodzielnych tunerów. Setki sportowych aut fabrycznych w topowych oraz unikatowych wersjach, supersamochody i egzotyki oraz sportowe youngtimery. Wszystkie te auta przejadą odcinek specjalny PowerSPRINT i zaprezentują się przed kilkutysięczną publiką. Zawody Time Attack dla chętnych wyjeżdżenia się w piątek na Torze Krzywa. Treningi i zawody driftingowe TOP32 w naszej autorskiej formule PowerSLIDE przez 3 dni festiwalu. Strefa DIGITAL MOTORSPORT i zawody simracingowe. Do tego fenomenalne jedzenie i bardzo dobra muzyka, masa wystawców ze świata motoryzacji, motorsportu i tuningu a to wszystko zaserwowane w przepięknej malowniczej lokalizacji ODTJ Tomaszowo w samym środku lata.
> Zgłoszenia samochodów będziemy przyjmowali już lada moment – obserwuj nasze social media aby dostać cynk w pierwszej kolejności!
> Bilety na festiwal będą dostępne w drugim kwartale roku!
Zapraszamy do uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Foto: MishkaS10i.Photography

Michał Kwapis
Zawodowo marketingowiec, po godzinach zatopiony w motoryzacji. Od wielu lat związany z różnymi mediami motoryzacyjnymi zarówno od strony tekstowej jak i fotograficznej.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Ogier zdobywa czwartkowe zbocza Monte Carlo

Gospodarze najlepiej rozpoczęli wieczorne zmagania na oesach 90. Rajdu Monte-Carlo. Sebastien Ogier w Toyocie triumfował na obu...

GR Yaris Rally1 i Puma Rally1 w Parku Serwisowym

Toyota GR Yaris Rally1 i Ford Puma Rally1 Hybrid 2022 w Parku Serwisowym przed Rajdem Monte Carlo.

Konrad Dąbrowski na juniorskim podium Rajdu Dakar 2022

14 stycznia zakończyła się 44. edycja Rajdu Dakar, który po raz trzeci odbywał się w Arabii Saudyjskiej....

VI SuperOES Tor Poznań

Filmowe podsumowanie z przejazdów na VI SuperOESie Torze Poznań z 15 stycznia 2022 roku.

1. Rajd Ziemi Sanockiej KJS

Jeżeli chcecie wziąć udział w fajnej imprezie o randzie KJS, to mamy dla Was idealną propozycję -...

NAJPOCZYTNIEJSZE