wtorek, 4 października, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaNA TOPIEGramy w motorsportowego pomidora z Anią Gańczarek!

Gramy w motorsportowego pomidora z Anią Gańczarek!

Jeśli irytują Was nudne, sztampowe wywiady, zapraszamy do naszej ekspresowej rozmowy z Anią „Ganczi” Gańczarek, którą nagraliśmy podczas czerwcowej edycji Sakura Kazoku. Zamiast tradycyjnej rozmowy twarzą w twarz, postawiliśmy na… grę w pomidora! Czy „Ganczi” odpowiedziała na wszystkie postawione pytania?

Anna „Ganczi” Gańczarek była gościem specjalnym czerwcowej edycji Sakura Kazoku na Torze Poznań. Zawodniczka pojawiła się w stolicy województwa wielkopolskiego zaraz po zakończeniu rywalizacji na odcinkach specjalnych Dacia Duster Cup, aby pomóc stawce Sakury w osiągnięciu jak najlepszych czasów okrążenia. Z racji tego, iż nasza redakcja została oficjalnym partnerem medialnym tego wydarzenia, nie mogliśmy odmówić sobie możliwości przeprowadzenia krótkiego wywiadu. Jednak zamiast sztampowych rozmów oraz tradycyjnych pytań, postawiliśmy na nieco inną, bardziej kreatywną formę dyskusji.

Wraz z „Ganczi” zagraliśmy w… motorsportowego pomidora. Ania prowadząc Chevroleta Camaro zabrała nas na nitkę toru kartingowego. W trakcie jazdy zadawaliśmy jej dość… trudne pytania, na które mogła odpowiedzieć wyłącznie słowami „tak” lub „nie”. Formą jednorazowego ratunku było słowo „pomidor”. Jeżeli chcecie zatem dowiedzieć się, czy „Ganczi” woli rajdy od wyścigów, czy powalczy jeszcze o tytuł WSMP i czy uważa się za największą ambasadorkę kobiecego motorsportu, zapraszamy do sprawdzenia materiału.

fot. Anna Ganczi Gańczarek – oficjalny profil Facebook

Kobiety na tory!

Motoryzacyjna kariera „Ganczi” rozpoczęła się w 2017 roku. Wtedy to Ania po raz pierwszy wsiadła za kierownicę samochodu z klatką i odbyła swoją dziewiczą jazdę po torze. Owoce tej przygody można było zobaczyć już rok później. Gańczarek nie tylko zadebiutowała w cyklu WSMP, zdobyła też swój pierwszy tytuł wyścigowego mistrza Polski w kategorii DN2 (Renault Clio). W tym roku „Ganczi” zadebiutowała też w cyklu GSMP. To pozwoliło jej na udział w prestiżowej imprezie FIA Hill Climb Masters. W sezonie 2019, obok następnych występów w WSMP i GSMP, Anna po raz pierwszy zakosztowała rajdowych emocji. Była również jedyną kobietą na trasie Rajdu Barbórki. Świat odcinków specjalnych i punktów kontroli czasu miał wielką siłę przyciągania, obecnie Ania startuje w rajdach terenowych, konkretnie za sterami zmodyfikowanej Dacii Duster w ramach turnieju Dacia Duster Cup.

Gdybyście mogli zadać… jedno pytanie naszej rozmówczyni, o co chcielibyście ją zapytać Przy okazji, zachęcamy Was też do zaobserwowania mediów społecznościowych „Ganczi”.

Jakub Socha
Z motoryzacją związany od dziecka. Ponoć zanim zaczął płynnie mówić, już rozpoznawał wszystkie marki samochodów podczas spacerów w wózku. Fan simracingu. Trenuje, aby przenieść umiejętności z symulatora na prawdziwe tory oraz odcinki specjalne. Najlepiej odnajduje się w roli komentatora, z czym chce związać swoją dziennikarską przyszłość.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Maksymiuk na Maxa!: „Mają rozmach skurczybyki!”, czyli finał Drift Masters w Łodzi [Felieton]

Myślałem i głęboko w to wierzyłem, że w Polskim "skostniałym" i "zaściankowym" motorsporcie zorganizowanie imprezy na stadionie...

140 zgłoszeń na MP i CEZ Rallycross na Slovakiaring

Organizator podał prowizoryczną listę zgłoszeń na zawody Mistrzostw Polski i FIA CEZ Rallycross na Slovakiaring. Na starcie...

Puchar Toru Słomczyn – rywalizacja dla kierowców amatorów

W najbliższy weekend kierowcy z Warszawy i okolic będą mieli idealną okazję do rywalizacji na torze wyścigowym....

Best of Rajd Wisły 2022 – Kupchuck Records

Kolejna dawka ciekawych ujęć z trasy 67 Rajdu Wisły. Zapraszamy do produkcję filmową od Kupchuck Records.

Wierzbicki mistrzem Unitel Mazda MX-5 Cup 2022

Najmłodszy kierowca tegorocznej, drugiej edycji pucharu Unitel Mazda MX-5 Cup Poland już w piątek po południu, po...

NAJPOCZYTNIEJSZE