poniedziałek, 28 listopada, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościGrzegorz Kozioł przed GSMP Sienna 2015

Grzegorz Kozioł przed GSMP Sienna 2015

Lider grupy A Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski Grzegorz Kozioł już w najbliższy weekend pojawi się na stokach Czarnej Góry, gdzie rozegrany zostanie wyścig górski Sienna 2015.

Na liście zgłoszeń znajduje się 46 zawodników. W grupie A Kozioł będzie rywalizował z Rafałem Serafinowiczem, zwycięzcą Siennej z 2014 roku oraz Piotrem Ostrowskim, który w Załużu zmagał się z problemami technicznymi swojego samochodu.

Zawody rozpoczynają się w sobotę o godzinie 8:30 od podjazdu zapoznawczego, a już o godzinie 14:30 kierowcy ruszą do dwóch podjazdów wyścigowych III rundy GSMP Sienna.

W niedzielę wyścigowe show rozpocznie się o 9:00, a wyścigi ruszą o 13:30. Po dwóch rundach rozegranych na podkarpackiej trasie w Załużu Grzegorz Kozioł jest liderem grupy A, z przewagą 10 punktów nad Rafałem Serafinowiczem.

_MG_6605

Grzegorz Kozioł:

W ubiegłym roku nie wystartowałem podczas GSMP Sienna, dlatego muszę w piątek przypomnieć sobie trasę. Chcę utrzymać przewagę nad Serafinowiczem i Ostrowskim, tak aby przed Limanową mieć spokojną głowę. Odcinek wyścigu górskiego Sienna jest bardzo wąski i techniczny. W górnej części są wspaniałe malownicze widoki. Moje auto jest przygotowane przez Witek Motorsport, który zajmuje się obsługą od kilu sezonów. Zapraszam wszystkich kibiców i fanów GSMP do Siennej w dniach 6-7 czerwca. Pogoda będzie dopisywać dlatego piknikowy wyjazd na wyścigi jest jak najbardziej wskazany. Dziękuję moim partnerom: firmie Flora z Krakowa, Unit-Matic, Rodax, ekipie Witek Motorsport oraz Team Promotion Marketing i PR Sportowy za wsparcie w sezonie 2015.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

7 Rajd Wikinga 2022 [wideo]

Zapraszamy na pierwsze materiały filmowe z tras 7 Rajdu Wikinga 2022. https://www.youtube.com/watch?v=DnpTRdkEwZc

Wypadek Papaj/Gadowski na Rajdzie Wikinga

Oko kamery uchwyciło od początku co stało się na odcinku Dobrocin 1 gdzie załoga Papaj/Gadowski wylądowała Hondą Civic...

7. Rajd Wikinga – mix wideo z miejskiego prologu

Oficjalnie, 7. Rajd Wikinga wystartował! Zanim załogi wyjadą na trasę finałowej eliminacji cyklu MSP Rally Trophy, w...

Time Attack Trophy – Nowe rekordy, nowi Mistrzowie – relacja

time attack trophy tor toruń
Time Attack Trophy - trzeci sezon popularnej serii odbywającej się w toruńskim MotoParku, dobiegł końca. Niewykluczone, że...

Rajd Europy Centralnej – kiedy i gdzie? Znamy szczegóły

Rajd Europy Centralnej
Rajd Europy Centralnej to wspólny projekt niemieckiej, czeskiej i austriackiej federacji. Zawody pojawią się w przyszłorocznym kalendarzu...

NAJPOCZYTNIEJSZE