Grzegorz Kozioł przed GSMP Sienna 2015

Lider grupy A Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski Grzegorz Kozioł już w najbliższy weekend pojawi się na stokach Czarnej Góry, gdzie rozegrany zostanie wyścig górski Sienna 2015.

Na liście zgłoszeń znajduje się 46 zawodników. W grupie A Kozioł będzie rywalizował z Rafałem Serafinowiczem, zwycięzcą Siennej z 2014 roku oraz Piotrem Ostrowskim, który w Załużu zmagał się z problemami technicznymi swojego samochodu.

Zawody rozpoczynają się w sobotę o godzinie 8:30 od podjazdu zapoznawczego, a już o godzinie 14:30 kierowcy ruszą do dwóch podjazdów wyścigowych III rundy GSMP Sienna.

W niedzielę wyścigowe show rozpocznie się o 9:00, a wyścigi ruszą o 13:30. Po dwóch rundach rozegranych na podkarpackiej trasie w Załużu Grzegorz Kozioł jest liderem grupy A, z przewagą 10 punktów nad Rafałem Serafinowiczem.

_MG_6605

Grzegorz Kozioł:

W ubiegłym roku nie wystartowałem podczas GSMP Sienna, dlatego muszę w piątek przypomnieć sobie trasę. Chcę utrzymać przewagę nad Serafinowiczem i Ostrowskim, tak aby przed Limanową mieć spokojną głowę. Odcinek wyścigu górskiego Sienna jest bardzo wąski i techniczny. W górnej części są wspaniałe malownicze widoki. Moje auto jest przygotowane przez Witek Motorsport, który zajmuje się obsługą od kilu sezonów. Zapraszam wszystkich kibiców i fanów GSMP do Siennej w dniach 6-7 czerwca. Pogoda będzie dopisywać dlatego piknikowy wyjazd na wyścigi jest jak najbardziej wskazany. Dziękuję moim partnerom: firmie Flora z Krakowa, Unit-Matic, Rodax, ekipie Witek Motorsport oraz Team Promotion Marketing i PR Sportowy za wsparcie w sezonie 2015.