Grzegorz Kozioł w 41 BWG

Po zdobyciu tytułu Mistrza Polski GSMP w grupie A, Grzegorz Kozioł w tym roku zapowiada walkę o kolejny tytuł. Rywalizacja kierowców „górali” rozpoczyna się już w ten weekend podczas 41 Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego, który stanowi 1 i 2 rundę Mistrzostw Polski, rundę FIA Hill Climb Cup i FIA CEZ Hill Climb Championship.

W stawce 75 kierowców, Grzegorz Kozioł po raz kolejny pojawi się Mitsubishi Lancerem Evo w grupie A i powalczy z czterema konkurentami z Polski i Słowacji.

SONY DSC

Grzegorz Kozioł:

Zaczynamy nowy sezon. To nowe otwarcie i będę bił się o wygraną w grupie A. W stawce 75 kierowców mamy nowe i stare twarze. Wszyscy to bardzo szybcy zawodnicy i będę musiał już od pierwszego wyścigu stawić im czoła. Auto jest przygotowane przez Witek Motorsport z Krakowa. Chłopaki wykonały dobrą pracę i mogę śmiało pojawić się moim Lancerem w walce o najwyższe pozycje. W ubiegłym roku udało mi się zająć 6 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów. To pokazuje moje dobre przygotowanie. Liczę na to, że w Załużu dopiszą kibice i na patelniach będziemy mieli ich mocne wsparcie. Chcę zdobyć następny tytuł Mistrza Polski i to jest mój cel na sezon 2015. Załuż to idealny wyścig na początek sezonu. Nie będę odpuszczał ani na chwilę na suchym, a tym bardziej na mokrej nawierzchni.Dziękuję moim sponsorom firmie Flora z Krakowa, UniMatic oraz Rodax, a także mojemu partnerowi medialnemu www.wyscigigorskie.pl. Zapraszam wszystkich kibiców na otwarcie sezonu GSMP 2015 do Załuża 9 i 10 maja.

inf.pras.