piątek, 22 września, 2023
Strona głównaAktualnościGrzegorz Kozioł w 41 BWG

Grzegorz Kozioł w 41 BWG

Po zdobyciu tytułu Mistrza Polski GSMP w grupie A, Grzegorz Kozioł w tym roku zapowiada walkę o kolejny tytuł. Rywalizacja kierowców „górali” rozpoczyna się już w ten weekend podczas 41 Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego, który stanowi 1 i 2 rundę Mistrzostw Polski, rundę FIA Hill Climb Cup i FIA CEZ Hill Climb Championship.

W stawce 75 kierowców, Grzegorz Kozioł po raz kolejny pojawi się Mitsubishi Lancerem Evo w grupie A i powalczy z czterema konkurentami z Polski i Słowacji.

SONY DSC

Grzegorz Kozioł:

Zaczynamy nowy sezon. To nowe otwarcie i będę bił się o wygraną w grupie A. W stawce 75 kierowców mamy nowe i stare twarze. Wszyscy to bardzo szybcy zawodnicy i będę musiał już od pierwszego wyścigu stawić im czoła. Auto jest przygotowane przez Witek Motorsport z Krakowa. Chłopaki wykonały dobrą pracę i mogę śmiało pojawić się moim Lancerem w walce o najwyższe pozycje. W ubiegłym roku udało mi się zająć 6 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów. To pokazuje moje dobre przygotowanie. Liczę na to, że w Załużu dopiszą kibice i na patelniach będziemy mieli ich mocne wsparcie. Chcę zdobyć następny tytuł Mistrza Polski i to jest mój cel na sezon 2015. Załuż to idealny wyścig na początek sezonu. Nie będę odpuszczał ani na chwilę na suchym, a tym bardziej na mokrej nawierzchni.Dziękuję moim sponsorom firmie Flora z Krakowa, UniMatic oraz Rodax, a także mojemu partnerowi medialnemu www.wyscigigorskie.pl. Zapraszam wszystkich kibiców na otwarcie sezonu GSMP 2015 do Załuża 9 i 10 maja.

inf.pras.

NOWOŚCI

Maluch z silnikiem Subaru może być twój! Turbo żaba na sprzedaż

Fiat 126 elx z silnikiem Subaru 2.2 Turbo to jedyny w swoim rodzaju samochód, który opisywaliśmy na...

18 miesięcy w 1 minutę – budowa rajdowego Subaru Impreza 2023

Zobaczcie 18 miesięcy pracy wciśnięte w 1 minutę. Tak Subaru USA budowało najnowszą specyfikację rajdowej wersji Subaru...

Roman Baran zadowolony z debiutu w Wyścigu Szczawne


Ekipa Roman Baran Racing sfinalizowała swój 22 sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. To nie jedyna sportowa statystyka,...

Łukasz Zoll przed FIA CEZ na torze Nyirad

Przedostatnia runda FIA CEZ Rallycross odbędzie się w dniach 23-24 września na węgierskim torze w Nyirad z...

6 runda Rallycross MP i FIA CEZ – action wideo

Za nami wyścigowy weekend na Autodromie Słomczyn z Mistrzostwami Polski i FIA CEZ w Rallycrossie. Emocji na...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here