Halk i Damian Litwinowicz gotowi na start w 61 Rajdzie Barbórka

81
fot. Michał Leszczyński

Zgłaszamy gotowość do startu w 61 Rajd Barbórka. Auto po awarii na testach zostało naprawione i przygotowane do walki na Mazowieckich oesach.

Załoga nie może się doczekać aby tym startem wzbudzić znów emocje wszystkim kibicom zarówno w Polsce jak i za naszymi granicami i podziękować za doping, pomoc i dobre słowa przez cały sezon .

HALK: „Marzenia jednak się spełniają!!!! Jadę w legendarnym rajdzie, legendarnym samochodem i z młodą legendą Polskiego Rallycrossu po prawej stronie. Jedziemy powalczyć, ale przede wszystkim podziękować kibicom i dla nich pojechać. Wiemy już, że naszemu Lancerowi EVO VI potrzebny jest szacunek na oesach, ale też nie zamierzamy jechać nim po grzyby. Tak więc trzymajcie kciuki za to aby auto wytrzymało a my postaramy się o dobry spektakl rajdowy.”

Zobacz także: 61 Rajd Barbórka – harmonogram i informator

Damian: „Jestem bardzo szczęśliwy z powodu mojego debiutu w rajdzie Barbórka oraz w nowej dla mnie roli pilota. Pierwszy raz zasiądę na prawym fotelu ale myślę, że spokojnie odnajdę się na tym miejscu. Lancer na pewno da radę więc wszystko w rękach naszej wesołej załogi. Chciałbym podziękować wszystkim kibicom za ten fantastyczny sezon 2023 i Halkowi za możliwość startu w Barbórce, to będzie na pewno niezapomniany rajd!”