piątek, 24 września, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościHoffman / Barłoga w Memoriale Kuliga i Bublewicza we Wieliczce

Hoffman / Barłoga w Memoriale Kuliga i Bublewicza we Wieliczce

W 2017 roku Zespół Hoffman wystartuje w cyklu HRSMP, czy w Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Ponadto planowane starty to Revival Prague w kwietniu, 26 Rajd Rzeszowski w sierpniu, oraz kilka innych rajdów. Podczas mistrzostw historycznych Paweł będzie współpracował z pilotem Marcinem Barłogą, z którym będą walczyć o tytuł. W rajdzie rzeszowskim, na prawym zasiądzie Michał Wiśniewski, z którym Paweł już czwarty raz przejedzie ten ciężki, a jednak kuszący rajd.

021

Będą także duże zmiany. Na początku sezonu (Memoriał Kuliga – Wieliczka) załoga Hoffman / Barłoga wystartuje Polonezem 2000 Rally Walter Wolf. W kolejnych rajdach chłopaki przesiądą się do Saaba 96 V4 z 1977 roku z jeszcze starszą, bo z 1971 roku homologacją. Podczas rajdu Revival Prague będzie można zobaczyć oba te pojazdy, a kto będzie nimi jechał – dowiecie się w kwietniu. Za to w sierpniu na rzeszowskim Paweł i Michał Wiśniewski będą walczyć wspomnianym Saabem 96 w czarnych barwach.

Oczywiście nie można zapomnieć o współpracy, dzięki której starty ww. załogi są w pełni możliwe. Główny sponsor to oczywiście Firma Hoffman www.hoffman.auto.pl. Bardzo dobrze już kolejny rok układa się współpraca z Berner Polska, a w roku 2017 doszła firma specjalizująca się w tematyce diesla: www.dieselland.com.pl .

13978323_1188738784480583_218925280_o

Paweł Hoffman:

Zaczynamy kolejny rok…, kolejny sezon rajdowy. Pierwszą rywalizacją będzie Memoriał we Wieliczce. Rajd widowiskowy chociaż bardzo krótki. Może nawet dobrze mieć taką rozgrzewkę. Wystartujemy Polonezem i jak się spodziewam będzie z kim walczyć, bo wśród konkurencji beemki, Fordy, Ople … jednak Polonezem też będziemy dawać czadu.

13987190_1188739264480535_302918432_o

Marcin Barłoga:

„Poloneza czas zacząć” – wreszcie kończymy zimową labę. W tym sezonie do przejechania mamy kilka rajdów, rywalizację w HRSMP zaczynamy w Wieliczce. Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza to taki nasz ukłon w kierunku wielkich rajdowych sław. Dlatego też specjalnie na tą okazję otarliśmy z kurzu znanego już kibicom Walter Wolfa. Mam nadzieję, że swoją jazdą dostarczymy im niezapomnianych wspomnień, uplasujemy się na wysokiej pozycji na mecie i tym samym rozpoczniemy sezon z wielkim przytupem.

 image002

Współpraca

www.kronikarajdow.pl

Fot. Grzegorz Kozera

image001

inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Votum pamięci Agnieszki Pyry – zbiórka trwa!

Rajdowa brać kolejny raz pokazała dowód swojego braterstwa i jedności. Zbiórka będąca hołdem dla tragicznie zmarłej Agnieszki...

Maciej Cywiński powraca do SuperCars na finałową rundę

Na koniec sezonu Mistrzostw Polski Rallycross będziemy mieć  nie lada niespodziankę w klasie SuperCars. Po prawie dwóch...

Polak zaproszony do Richard Mille Young Talent Academy

Jeden z polskich kartingowców został zaproszony do udziału w czwartej edycji Richard Mille Young Talent Academy. Z...

Rekordziści północnej pętli Nürburgring. Oto najszybsze auta w 2021 roku

Nowym rekordzistą "Green Hell" jest Porsche 911 GT2 na podzespołach Manthey-Racing, które wykręciło kosmiczne 6:38.84! Ale czy...

AUTO MOTO SHOW TORUŃ 2021 AFTERMOVIE

AUTO MOTO SHOW Toruń 2021 to event, gdzie prezentowały się różne oblicza motoryzacji, ale było na nim...

NAJPOCZYTNIEJSZE