sobota, 22 stycznia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaRajdyHubert Laskowski w wyjątkowym programie znanej marki

Hubert Laskowski w wyjątkowym programie znanej marki

Najmłodszy licencjonowany kierowca rajdowy w Europie, otrzymał właśnie szansę od firmy Pirelli, która wesprze jego tegoroczny program startów w Bałtyckich czempionatach.

Hubert Laskowski, który przed rokiem zadebiutował w samochodzie klasy Rally2 zasiadając za kierownicą Skody Fabii, podczas I Tor Modlin Rally Show mógł stać się najmłodszym zawodnikiem, który wystartował w oficjalnej rywalizacji właśnie w tej kategorii. Lecz przepisy Polskiego Związku Motorowego na to nie pozwoliły, przez co duet Laskowski/Kuśnierz pojawił się na trasach podwarszawskiego obiektu, wyłącznie jako „zerówka”

W nadchodzącym sezonie Hubert Laskowski dołączy do programu FF Sport-Pirelli Motorsport. Już wcześniej utalentowany 15-latek miał styczność z oponami oficjalnego oraz jedynego dostawcy opon do Rajdowych Mistrzostw Świata.

,,FF-Sport – Pirelli Motorsport Polska przez ostatnich kilka lat z podziwem śledziło karierę młodziutkiego Huberta Laskowskiego. Jego starty w rajdach na Litwie, Łotwie i w Czechach oraz udział w kilku imprezach w Polsce dowiodły niezwykłego talentu i rozwagi, mimo młodego wieku. W sezonie 2021 FF-Sport – Pirelli Motorsport Polska postanowiło wesprzeć Huberta w rywalizacji na trasach oesów włączając go do programu rajdowego Pirelli. Życzymy Hubertowi samych sukcesów i zdobycia mnóstwa doświadczenia potrzebnego do rozwoju kariery” – poinformował zarząd FF-Sport.

Dominik Reda
Rajdy samochodowe są jego całym życiem. Interesuje go wszystko co z nimi jest związane – ciekawostki, statystyki, historia. W Rally and Race Dominik będzie Wam przybliżał wszystko co związane jest z tą dyscypliną motorsportu.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Apartamenty z widokiem na… Silverstone

Infrastruktura toru Silverstone stale się rozwija. Tym razem nie chodzi jednak o remont nawierzchni lub powiększenie alei...

WRC 2022 Rally1 – kompendium wiedzy, dane techniczne

2022 rok będzie rokiem wielkich zmian w Word Rally Championship. Rozpoczynający się w tym tygodniu Rajd Monte-Carlo...

Król Loeb i książę Greensmith obejmują tron

Król powrócił na dwór! Sebastien Loeb był dziś praktycznie bezkonkurencyjny. Dziewięciokrotny mistrz świata szybko odebrał prowadzenie swojemu...

Sebastien Leob wygrywa pierwszą pętlę Rajdu Monte Carlo i dominuje na OS6

Sebastien Loeab Monte Carlo 2022
Sebastien Loeb i Isabelle Galmiche zwycięzcami porannej piątkowej pętli Rajdu Monte Carlo. Drugą pętlę (OS6) również rozpoczynają...

Wypadek Fourmaux’a w Monte Carlo [WIDEO]

Niestety, piątek zaczął się źle dla Adrien Fourmaux i Alexandre Coria.  Załoga M-Sportu wypadła z trasy i...

NAJPOCZYTNIEJSZE