piątek, 29 września, 2023
Strona głównaAktualnościI RUNDA ORLEN SUPER RACE

I RUNDA ORLEN SUPER RACE

Sponsorem Tytularnym cyklu wyścigów pod nazwą SUPER RACE został PKN ORLEN, najaktywniejszy partner wydarzeń sportowych w Polsce. Już w najbliższy weekend, czeka nas moc emocji i adrenaliny na jedynej w Polsce Formule 1 w terenie! Zawodnicy długo czekali na tę chwilę, by znowu móc zmierzyć się ze sobą w przyjacielskiej atmosferze. Baza imprezy będzie mieścić się nad Maltą Kleczewską w malowniczym Parku Rekreacji i Aktywności Fizycznej, gdzie organizatorzy przygotowali zróżnicowaną i techniczną trasę pokonywaną przez kilka klas w odstępach czasowych.

Cieszące się coraz większym zainteresowaniem wśród zawodników wyścigi ORLEN Super Race, których ranga urosła do międzynarodowej, przyciąga coraz więcej załóg nie tylko z Polski, ale też z Czech i Niemiec, co czyni rywalizację jeszcze bardziej emocjonującą. Na liście zgłoszeń widnieje już 90 załóg osiągających z rundy na rundę coraz lepsze wyniki, co pokazują zdobyte czasy, gdzie różnice dochodzą do setnych sekundy.

Zawodnicy są tak szybcy, że czasem ciężko uchwycić ich brawurowe przejazdy, dlatego też naszym nowym partnerem fotograficznym został FUJIFILM, aby zarejestrować najlepsze momenty na sprzęcie na najwyższym poziomie.

PKN ORLEN to największa firma w Europie Środkowo-Wschodniej prowadząca działalność na 6 rynkach macierzystych – w Polsce, Czechach, Niemczech, na Litwie, Słowacji i w Kanadzie, której  produkty oferowane są w ponad 100 krajach na 6 kontynentach.

 

W ramach ORLEN Super Race i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power, zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasach SSV, SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody.

 

 

Harmonogram Orlen Super Race w Kleczewie, w dniach 19-21.06.2020:

 

Piątek, 19.06.2020:

16:00 – 20:00 – Rejestracja zawodników oraz badania kontrolne pojazdów.

Klasy: Moto, Quad 2×4, Quad 4×4, SSV, SSV Turbo, Buggy, Sport, Super Sport.

 

Sobota, 20.06.2020:

8:00 – Rejestracja

9:00 – Odprawa z zawodnikami z klas SSV, SSV Turbo, Buggy, Sport, Super Sport.

9:15 – Okrążenie zapoznawcze dla klasy SSV, SSV Turbo, Buggy, Sport, Super Sport.

9:45 – Ostateczna godzina wjazdu do strefy startu dla klasy SSV, Buggy, Sport, Super Sport. Załogi, które nie pojawią się na starcie w wyznaczonym czasie, nie wezmą udziału w prologu.

Prolog dla klasy SSV, Buggy, Sport, Super Sport.

10:30 – Wjazd do strefy startu klasy SSV Turbo. Załogi, które nie pojawią się na starcie w wyznaczonym czasie, nie wezmą udziału w prologu.

Prolog dla klasy SSV Turbo

 

11:15 Odprawa z zawodnikami z klas Quad 2×4 i Quad 4×4

11:30  Okrążenie zapoznawcze dla klasy Quad 2×4 i Quad 4×4.

12:00  Wjazd do strefy startu klasy Quadów 2×4 i Quadów 4×4. Na zawodników, którzy nie pojawią się na starcie w wyznaczonym czasie, zostanie nałożona kara czasowa określona w komunikacie.

120 minutowy wyścig dla klasy Quadów 2×4 i Quadów 4×4.

 

14:30 – Okrążenie zapoznawcze dla Buggy, SSV, Sport, Super Sport.

15:00 – Wjazd do strefy startu dla klas Buggy, SSV, Sport, Super Sport.  Na załogi, które nie pojawią się na starcie w wyznaczonym czasie, zostanie nałożona kara czasowa określona w komunikacie.

60 minutowy wyścig dla klasy Buggy, SSV, Sport, Super Sport.

 

16:30 – Uroczyste zakończenie dla klas Quad 2×4, Quad 4×4.

 

16:30 – Okrążenie zapoznawcze dla klasy SSV Turbo.

17:00 – Wjazd od strefy startu klasy SSV Turbo. Na załogi, które nie pojawią się na starcie w wyznaczonym czasie, zostanie nałożona kara czasowa określona w komunikacie.

50 minutowy wyścig dla klasy SSV Turbo.

 

Niedziela, 21.06.2020:

 

Od 9:00 – rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów z klasy Moto.

 

9:00 – Okrążenie zapoznawcze dla klasy SSV, Buggy, Sport, Super Sport.

9:30 – Wjazd do strefy startu dla klas Buggy, SSV, Sport, Super Sport.  Na załogi, które nie pojawią się na starcie w wyznaczonym czasie, zostanie nałożona kara czasowa określona w komunikacie.

60 minutowy wyścig dla klasy Buggy, SSV, Sport, Super Sport.

 

10:45 – Okrążenie zapoznawcze dla klasy, SSV Turbo,

11:15 – Wjazd od strefy startu klasy SSV Turbo. Na załogi, które nie pojawią się na starcie w wyznaczonym czasie, zostanie nałożona kara czasowa określona w komunikacie.

50 minutowy wyścig dla klasy SSV Turbo.

 

12:30 – Odprawa z zawodnikami z klasy Moto w biurze imprezy.

Okrążenie zapoznawcze dla klasy Moto.

 

13:00 – Uroczyste zakończenie dla klas Buggy, SSV, SSV Turbo, Sport, Super Sport.

 

13:00 – Wjazd od strefy startu klasy Moto. Na zawodników, którzy nie pojawią się na starcie w wyznaczonym czasie, zostanie nałożona kara czasowa określona w komunikacie.

60 minutowy wyścig dla klasy Moto.

 

14:00 – Uroczyste zakończenie dla klasy Moto.

 

Regulamin:

 

http://super-rally.eu/regulamin

Klasy:

Moto

Quad 2×4

Quad 4×4

Buggy

SSV

SSV Turbo

Sport
Super Sport

 

Rejestracja:

http://super-rally.eu/pl/events/view/i1057-orlen-super-race-kleczew

 

Sponsorem Tytularnym jest PKN ORLEN

Podziękowania dla Partnerów wydarzenia: Gmina Kleczew, Benzina, Can-am, Taurus Sea Power, Hotel Bania**** Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, Inflandia, Drukarnia polDRUK.pl, SJCAM, Sempler,  MAXXIS, FUJIFILM, Quersus, CST, ice-tec, Customic, Integral, BestQuad Olkusz, Hiro, opony4x4.eu, Rota-Med., “PRZEMPOL” Usługi Transportowe i Ogólnobudowlane Roboty Ziemne – Komunalne, Portofino Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy w Koninie

 

 

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.super-rally.eu i na facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

NOWOŚCI

Ostatni taniec – zapowiedź finału WORK STUFF Super S Cup 2023

Już w nadchodzący weekend 29-30 września nastąpi rozstrzygnięcie losów walki o tytuły w Wyścigowych Mistrzostwach Polski WORK...

Evans najszybszy na shakedownie w Chile

Wicemistrz klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostw Świata WRC Elfyn Evans uzyskał najlepszy czas czwartkowego odcinka testowego Rajdu Chile. Trasa...

Rajd Wisły – Jacek Jurecki wraca do Peugeota 208 R2

68. Rajd Wisły, finałowa runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2023 zgromadzi na starcie blisko 100 załóg (w...

NASCAR Cup Series intensyfikuje emocje związane z playoffami

Walka w fazie Playoff NASCAR Cup Series staje się coraz bardziej intensywna. Kolejne dwa wyścigi przyniosą rozstrzygnięcia...

Leonardo Górski Mistrzem Włoch!

W rozegranej ostatniej rundzie Mistrzostw Włoch na torze Franciacorta Leonardo Górski przypieczętował tytuł Mistrza Włoch. Rozgrywany w...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here