Mocne otwarcie sezonu czeka miłośników sportowych aut marki Toyota! Już 30 kwietnia największy obiekt motorsportowy w Polsce – Tor Poznań będzie gościł 1. rundę TOYOTA GR CUP oraz imprezę GR ZLOT, czyli połączenie sportowej jazdy i motoryzacyjnego pikniku, które są otwarte dla wszystkich użytkowników samochodów Toyoty, w szczególności z serii GR i GRMN.

Jazda na torze dla każdego

W tym sezonie TOYOTA GAZOO Racing Polska, we współpracy z popularnymi cyklami zawodów typu track day – Inter Cars Tuning Race Day i Interia Drive Cup, postanowiła dać okazję do sportowego i bezpiecznego wykorzystania swoich aut przez miłośników sportowych aut marki, powołując TOYOTA GR CUP.

Fani sportowych aut Toyoty będą mogli spotkać się na torach wyścigowych i ścigać w specjalnie przygotowanym dla nich cyklu. Jest to nowa seria w kalendarzu imprez motorsportowych, podczas której kierowcy będą mogli dobrze się bawić i dowiedzieć, na co ich stać w ekstremalnych warunkach.

Zobacz także: GR Cup – Harmonogram GR Cup 2022 – Tor Poznań

Wzorem popularnych wyścigowych serii z Wielkiej Brytanii, Włoch czy Francji, będzie można podziwiać rozmaite wyścigowe konstrukcje od mających już miano kultowych modeli z linii GR i GRMN, jak np. GR Yaris lub GR Supra, po bardzo popularne modele Toyoty, jak Aygo, Corolla, czy CH-R dla których została stworzona specjalna kategoria.

GR ZLOT czeka na sportowe TOYOTY

Tor Poznań czeka 30 kwietnia na wszystkich fanów sportowych aut Toyoty, którzy mogą wziąć udział w imprezie GR ZLOT.

Entuzjaści sportowych hot-hatchy, 2-drzwiowych coupe, gran turismo, czy po prostu usportowionych miejski hatchback-ów, będą mogli aktywnie spędzić czas w otoczeniu innych entuzjastów aut japońskiej marki i wymienić się z nimi doświadczeniami oraz podziwiać jazdę ich ulubionych modeli w idealnym dla nich wyścigowym otoczeniu.