Intensywny weekend 17-18 września w Warszawie

fot. Marcin Maksymiuk mmxphoto.pl

Po wakacyjnej przerwie budzą się kolejne cykle dla kierowców amatorów. Już 18 września część z uczestników stanie przed dylematem wyboru gdzie startować. Pod Warszawą w Modlinie i Słomczynie wystartują dwa cykle. A żeby tego było mało dzień wcześniej odbędzie się KJS.

W sobotę 17 września odbędzie się KJS Św. Krzysztofa. To rzadkie wydarzenie dla kierowców w stolicy. W tym roku również impreza odbędzie się w okolicznych Błoniach.

Niestety w niedzielę termin się pokrywa więc trzeba będzie dokonać wyboru. Drugiego dnia weekendu czyli 18 września odbędzie się 3 runda Pucharu Toru Modlin na torze Modlin oraz 5 runda Classicauto Cup na Autodromie Słomczyn.

Chociaż główna grupa docelowa obu serii i KJS jest inna to jednak sporo kierowców startuje w różnych cyklach, aby sprawdzić się z innymi konkurentami lub ze względu na lokalizację obiektów. Kto będzie chciał jechać maksimum to w sobotę wystartuje w Błoniach, ale w niedzielę musi wybrać. Oba obiekty dzieli dokładnie 90km, jednak mieszkający głównie w połowie tego dystansu uczestnicy i kibice z Warszawy będą mieli 18 września dylemat.

Przed nami więc bardzo intensywny weekend. Jako że wspieramy oba torowe cykle, a generalnie wszystkie wydarzenia dla kierowców amatorów to zapraszamy do udziału. Trudny wybór „gdzie” zostawiamy Wam. My będziemy i tu i tu i tu.