Jak wygląda przejazd po Karowej oczami kierowcy?

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda jazda po ulicy Karowej z perspektywy kierowcy? Z czym zmagają się zawodnicy startujący w Kryterium Asów? Przed Wami wideo Grzegorza Bondera z wnętrza jego Volkswagena Polo Rally2 R5+.

Możliwość zmierzenia się z „Panią Karową” podczas Kryterium Asów jest swego rodzaju zaszczytem. Przywilejem zarezerwowanym dla wąskiego grona najlepszych zawodników danego sezonu oraz zasłużonych dla motorsportowego środowiska legend. Od wielu lat atmosfera Barbórki i wieczornego finału w centrum Warszawy przyciąga tysiące kibiców, stanowiąc jeden z najważniejszych punktów na rajdowej mapie Polski. I choć załogi mają do pokonania raptem 2 kilometry, chętnych do przeżycia tych emocji wciąż nie brakuje!

Zobacz też: Dachowanie załogi Stańdo/Niewinny na Rajdzie Barbórka

Co czuje, przede wszystkim, co widzi kierowca na Kryterium Asów? Jak wygląda jego perspektywa i z czym mierzy się podczas walki ze śliską kostką w centrum stolicy? Na YouTubie pojawił się właśnie film opublikowany przez Grzegorza Bondera, na którym znajdziecie pełny onboard z tegorocznej, 60. edycji tej imprezy. Zapraszamy zatem za kierownicę rajdowego Volkswagena Golfa GTI w specyfikacji R5+. Pokonajcie Karową wspólnie z Grzegorzem Bonderem, a później… wracajcie do Asseto Corsa, walcząc o pokonanie jego czasu. Wynik do pobicia? 2:17:490, co w tym roku dawało 7. miejsce.

Zapraszamy Was również do zaobserwowania Grzegorza w mediach społecznościowych.