wtorek, 28 września, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościJAROSŁAW I MARCIN SZEJA MISTRZAMI CZECH W GRUPIE N - AKTUALIZACJA...

JAROSŁAW I MARCIN SZEJA MISTRZAMI CZECH W GRUPIE N – AKTUALIZACJA WYNIKÓW SEZONU 2016

Mimo, że od ostatniej rundy Mistrzostw Czech minęło już prawie trzy tygodnie, to okazuje się, że to dla GK Forge Rally Team jeszcze nie koniec emocji. Jak możemy się dowiedzieć z wyników dostępnych na stronie Czeskiej Federacji [http://autoklub.cz/dokument/11714-ar-t3-pribram.html], Jarosław i Marcin Szeja awansowali na pierwszą pozycję w klasyfikacji Grupy N. Wszystko to w związku ze zmianą punktacji za Rajd Barum. Po ponownym podliczeniu wyników 225 punktów, jakie zdobyła polska załoga to o 12 więcej od dotychczasowych liderów Martina Brezika i Marka Omelki. Drugi pełny sezon w czeskich rajdach, przyniósł zespołowi Mistrzostwo Czech w Grupie N.

Barum Foto C02 - Rozmus Photography

Jarek Szeja: „Nie będę ukrywał, że jestem mocno zaskoczony tym, co się stało. Wiedzieliśmy, że analizowane są pewne odstępstwa od regulaminu i wyniki Rajdu Barum czekają na ostateczne zatwierdzenie, ale nie spodziewaliśmy się, że sytuacja przybierze taki obrót. Martin Brezik i Marek Omelka, którzy zajęli drugie miejsce w Rajdzie Barum, zostali ostatecznie wykluczeni i stracili punkty za piątą rundę. Ciężka praca całego zespołu pozwoliła sięgnąć nam po piękne zwycięstwo w Zlinie. Był to nasz życiowy wynik i punkt zwrotny sezonu, a w aktualnej sytuacji tamto pierwsze miejsce staje się jeszcze cenniejsze.

To nietypowa sytuacja, ale z naszej strony, zrobiliśmy wszystko, żeby osiągnąć jak najlepszy wynik. Ciężko pracowaliśmy na każdy ze zgromadzonych punktów, które teraz dają nam Mistrzostwo. Jest to wymarzony koniec naprawdę trudnego sezonu. To potwierdza, że mimo problemów, zawsze warto walczyć do końca.

Korzystając z okazji, jaką dał nam los, chciałbym jeszcze raz wszystkim podziękować za wspólny wysiłek. Za ciężką pracę całemu zespołowi, za mocno zaciśnięte kciuki wiernym kibicom, a firmom GK FORGE – obróbka plastyczna metali, ROTO, DARMA, DECO-CAR, EUROGOLD, MINIMAX, VIRALSEED POKRYCIA DACHOWE PNIOK SYLWESTER, MOTOWIZJA i OX.PL, za ogromne wsparcie i zaufanie.”

inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Track Day Trophy 2021 – 2 runda, Toruń

Track Day Trophy
To było godne pożegnanie cyklu Track Day Trophy z rundami lotniskowymi. Podczas zawodów na obiekcie Aeroklubu Pomorskiego...

Samochodowe Mistrzostwa Tychów runda VII – ZAPISY

SMT
50 zgłoszeń w dwie godziny po uruchomieniu zapisów! To SMT, czyli Samochodowe Mistrzostwa Tychów runda VII. Zawody...

2 runda EXIDE Puchar Toru Słomczyn 2021 – ZAPISY

Puchar Toru Słomczyn
Ruszyły zapisy na 2 rundę EXIDE Puchar Toru Słomczyn 2021, która odbędzie się 09.10.2021. Wpisowe 200 zł...

Samochodowe Igrzyska – 1 runda Nitro Rallycross

W Ameryce wszystko musi być większe i lepsze. Tak samo rallycross. Nie wystarczy formuła rywalizacji bok w...

Simracingowe wyzwanie od Apex One!

W najbliższą środę we wrocławskiej galerii Sky Tower odbędzie się premierowe, simracingowe wyzwanie Apex One. W stolicy...

NAJPOCZYTNIEJSZE