Już po raz piąty TARNOWSCY MOTO MIKOŁAJE, wspólnie dla dzieciaków

Po raz kolejny było przede wszystkim dużo zabawy, frajdy, uśmiechu i radości. A wszystko za sprawą ludzi o wielkich sercach, którzy prócz adrenaliny, motocykli i samochodów oraz gokartów kochają także dzieci. Mikołaje (tarnowscy motocykliści, kierowcy rajdowi, wyścigowi i kartingowi oraz pasjonaci wspinaczki) razem dla dzieciaków.

MINOLTA DIGITAL CAMERA

MINOLTA DIGITAL CAMERA

W dniu 6 grudnia 2014 roku na obiekcie Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – Torze SPEED RACE Tarnów już po raz piąty odbyła się akcja mikołajkowa dla dzieci z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych w Tarnowie. Do projektu włączyło się liczne grono środowiska tarnowskiego motorsportu, ale i nie tylko. Wszyscy mieli na celu, aby na twarzach dzieci zagościł uśmiech i aby to wydarzenie zapadło wszystkim w pamięci zarówno nam jak i przede wszystkim dzieciom! Wszyscy mamy styczność z motorsportem i chcemy, aby nasza pasja i zainteresowania wpłynęły na rozwój i przyszłe zachowania młodych użytkowników dróg i chodników. Zaszczepianie w młodych ludziach bezpiecznych nawyków wpłynie pozytywnie na późniejsze zachowanie na ulicy i tolerancję wobec innych użytkowników naszych dróg.

MINOLTA DIGITAL CAMERA

Dodatkowo dla dzieciaków przygotowano atrakcje na ściance wspinaczkowej La Roca. Dla młodych pasjonatów motorsportu przewidziano również upominki i liczne niespodzianki. Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywny udział jak i pomoc w organizacji przedsięwzięcia!

MINOLTA DIGITAL CAMERA

Inf.pras.