Kanjo night Warszawa – start sezonu 2023

Kanjo nights Warszawa Honda Civic JDM

Kanjo Nights rozpoczyna rok 2023 w dość oczywistym miejscu. Warszawa, bo jak mogłoby być inaczej? W stolicy wszystko się zaczęło, dlatego też nie powinien dziwić wybór miejscówki na inaugurację sezonu.

Kanjo Nights opisywaliśmy dość obszernie już w ubiegłym roku – sprawdź artykuł. Wzmianka pojawiła się również w papierowym wydaniu Rally and Race, w numerze 40. Nie ma co rozwodzić się nad ideą tych spotów, przypominać czemu Kanjo i czemu night. Zobaczcie kilka wybranych fotografii z 5 kwietnia 2023, gdy stare japońskie fury znów ruszyły w miasto. Wstęp tylko po przejściu selekcji, z głównym założeniem, że auto ma być sprzed 2000 roku (z kilkoma wyjątkami jak EP3, 350Z, Celica czy Subaru Impreza).

Wsparcie dla schroniska

Każde Kanjo night to przede wszystkim samochody i spotkanie pasjonatów, jednak przy okazji czegoś przyjemnego, realizowane są też pożyteczne inicjatywy. Z zakupu pamiątkowych wlepek udało się uzbierać 2280 zł, które powędrowały na wsparcie jednego z podwarszawskich schronisk dla zwierząt.

Ten wieczór, to znów kawał dobrej roboty, którą wykonali organizatorzy, dużo dyscypliny uczestników i najlepszy japoński towar na ulicach Warszawy!

 

Foto: Michał Kwapis