środa, 17 sierpnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościKartingowe Mistrzostwa Polski w Słomczynie

Kartingowe Mistrzostwa Polski w Słomczynie

Przed nami druga runda Kartingowych Mistrzostw Polski na torze w Słomczynie. Kierowcy kilku flagowych kategorii podejmą rywalizację o punkty w tegorocznym cyklu. Zawody tradycyjnie relacjonowane będą na żywo w internecie i Motowizja TV.

Po inauguracji tegorocznego cyklu KMP w Bydgoszczy poznaliśmy liderów wszystkich kategorii. W „małym KMP” czyli w Mistrzostwach Polski Młodzików prowadzenie w klasyfikacji objęli Błażej Kostrzewa (Baby Rok), Kacper Rajpold (Micro Max), Wojciech Woda (Mini Rok) oraz Patryk Michalik (Mini Max). W Słomczynie młodzi zawodnicy stoczą pojedynek o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej.

W starszych kategoriach Kartingowych Mistrzostw Polski liderują Łukasz Grabowski (Junior OK), Marcin Zając (DD2 Max), Gustaw Wiśniewski (Senior Max) oraz Jakub Rajski (Senior Rok GP). Czy po weekendzie wyścigowym na Autodromie Słomczyn liderzy utrzymają swoje pozycje?

Drugi dzień zawodów będzie tradycyjnie transmitowany na żywo w internecie oraz w Motowizja TV. Start transmisji w niedzielę o 11.00 na kanale Polskiego Związku Motorowego na YouTube.

Rally and Race jest partnerem PZM i rozgrywek w ramach Kartingowych Mistrzostw Polski, jak również partnerem relacji bezpośredniej.

Start zawodów w sobotnie przedpołudnie.
11:00 trening oficjalny
12:50 Wyścig nr 1
16:15 Wyścig nr 2

Niedziela:
11:20 Wyścigi nr 3
14:45 Wyścigi nr 4
18:30 Dekoracja

Paweł Surynowiczhttp://polskikarting.pl
Autor jest dziennikarzem Polskiego Kartingu. Od lat związany ze sportem kartingowym. Komentator, reporter, felietonista.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Kartingowy evergreen. Czyli „ile trzeba mieć, żeby ryzykować w razie się straci”?

Łowca Patentów
Gadanie Kontrolne - Kartingowy Wtorek Formuła 1. Wielkie marzenie każdego młodego kartingowca. To „królowa motosportu” jest od wielu...

Udany weekend na podium dla Karola Kręta w Oschersleben

Kolejny udany weekend Karola Kręta w serii Porsche Sports Cup Deutschland. Młody zawodnik Akademii ORLEN Team stanął...

51 Rajd Barum z polakami

Rajdowe Mistrzostwa Europy w ostatni weekend sierpnia wkroczą na Czeskie odcinki specjalne za sprawą Rajdu Barum. Przed...

Rajdowe Kryterium Ustronia filmowe podsumowanie

Zapraszamy na filmowe podsumowanie rajdowego wydarzenia na domowych ulicach Kajto czyli 6 Rajdowy Ustroń - Kryterium Ustronia...

CBet Rally Rokiškis 2022 – nagranie z feralnego wypadku

CBet Rally Rokiškis 2022 BMW dzwon
CBet Rally Rokiškis 2022 to nie jest impreza którą śledzi każdy fan rajdów w Polsce, ale zdjęcia...

NAJPOCZYTNIEJSZE