niedziela, 29 stycznia, 2023
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościKibice założyli zbiórkę na… Passata dla Wojciecha Szczęsnego

Kibice założyli zbiórkę na… Passata dla Wojciecha Szczęsnego

Pomysłowość biało-czerwonych kibiców nie zna granic! Powstała właśnie zbiórka na zakup prezentu dla Wojciecha Szczęsnego za jego fantastyczną grę w Katarze. Polscy sympatycy futbolu chcą podarować mu… Volkswagena Passata. Jeżeli nasz bramkarz nie przyjmie tego prezentu, będzie mógł wybrać inny, charytatywny cel.

Za nami jedno z najbardziej emocjonujących spotkań ostatniej dekady, a wbrew wielu sceptycznym nastawieniom, nie zrealizował się znany nam scenariusz meczu otwarcia, meczu o wszystko i meczu o honor… Biało-czerwoni prowadzą w tabeli swojej grupy, a przed ostatnią bitwą z Argentyną mają spore szanse na upragniony awans. Jednym z architektów tego sukcesu jest Wojciech Szczęsny, który jak na razie nie stracił żadnej bramki, a w meczu z Arabią Saudyjską obronił rzut karny. Według kibiców, za taki trud należy się odpowiednia nagroda. Ma nią być zakup nowego… Volkswagena Passata.

Zobacz też: Kosmiczne barwy Kajetanowicza na 60. Rajd Barbórka

Po meczu Argentyny z Arabią w mediach gruchnęła informacja, jakoby Mohammed Bin Salman Al Saud, saudyjski książę, miał podarować swoim piłkarzom po jednej sztuce Rollce-Royce’a za triumf z ekipą Leo Messiego. Zdaniem autorów zbiórki, inflacja szaleje, dlatego tym razem Szczęsny będzie musiał zadowolić się znanym i lubianym Passatem. Zgodnie z zapisem w zbiórce „zgromadzone środki zobowiązujemy się przekazać na VW Passata. Jeśli Wojtek zdecyduje się nie odebrać nagrody, środki zostaną przeznaczone na dowolną fundację przez niego wskazaną. Jeśli nie zostanie ona wskazana, to wpłacimy pieniądze na fundacje związane z pomocą na Ukrainie”. Pytanie, czy nasz goalkeeper zdecyduje się na zmianę Bentleya Bentayga, Porsche Cayenne czy Mercedesa G-Klasy na popularne kombi? Wydaje się, że środki powędrują finalnie na cele charytatywne… Nie mniej jednak, doceniamy autorów akcji za kreatywność i życzymy wielu, wysokich wpłat.

Jak na razie zebrano… 553 złote. Zbiórkę możecie wspierać jeszcze przez około 86 dni.

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

WOŚP Moto Orkiestra Walim 2023 [wideo]

Moto Orkiestra Walim 2023
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała dziś motoryzacyjnie w wielu regionach Polski. Pokazywaliśmy Wam zdjęcia ze Zgierza, teraz...

WOŚP MotoOrkiestra Zgierz 2023 – foto

Motoorkiestra WOŚP Zgierz 2023 drift
MotoOrkiestra Zgierz wróciła na pętlę autobusową Staffa/Parzęczewska! W dniu 29 stycznia 2023 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra...

Marko wyczuwa niepokój w Mercedesie

Doradca Red Bulla Helmut Marko twierdzi, że odejście Jamesa Vowlesa z Mercedesa i objęcie przez niego stanowiska...

Kamery w kaskach u wszystkich kierowców w sezonie 2023 Formuły 1

Formuła 1 podpisała umowę na dostarczanie technologii kamer w kaskach kierowców z Racing Force Group. Przez cały...

Wielkie powroty do F1! Jak wygląda ranking TOP 10 i czy znalazło się miejsce dla Kubicy?

Robert Kubica
Na kanale F1 pojawił się film o kierowcach, którzy wracali do tego sportu z przysłowiowej „emerytury”. W...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here