Kilka „rodzynków” na starcie Tarmac Masters

Foto:Pinterest

Na liście zgłoszeń do 5.Tech-Mol Rally widnieją trzy załogi w dość mało spotykanych w ostatnim czasie samochodach, które dość mocno będą wyróżniały się na tle reszty stawki.

W klasie TM 2 wystartuje Przemysław Kobiński za kierownicą Hyundaia Coupe. Kierowca zespołu CoPa Rally Team swoje doświadczenie zdobywał na trasach Rajdowego Pucharu Śląska oraz zawodów z serii Szombierki Rally Cup. Na przełomie trzech ostatnich lat wystartował łącznie w czterech imprezach śląskiego czempionatu dedykowanego dla amatorów. Na prawym fotelu zasiądzie Maciej Pala.

Nowo powstała klasa HISTO liczy już cztery duety znane z tras HRSMP. Do Marka Sudera (Ford Escort WRC) i Arkadiusza Kuli (Peugeot 306 Maxi) dołączył Filip Stopa w BMW 318is, który ma na swoim koncie sześć zwycięstw w klasie F3 cyklu Motul HRSMP. W gronie historyków widnieje także Jakub Grohola w Oplu Mancie 400, natomiast w SuperKJS widnieje załoga zgłoszona w… Polonezie.

Po roku przerwy drugi raz w karierze w Tarmac Masters planuje wystartować Paweł Biegun we wszystkim znanej Ladzie VFTS. Przed dwoma laty duet Biegun/Olejniczak zajął siódmą pozycję w stawce klasy PRO 2, w której także wystartują w 5. Tech-Mol Rally.