piątek, 22 października, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościKlasa dla Crosskartów w GSMP!

Klasa dla Crosskartów w GSMP!

W nowym regulaminie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski pojawił się zapis o klasie 13 dedykowanej dla Crosskartów startujących na co dzień w Pucharze Polski Autocross.

Od tego sezonu na trasach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski pełnoprawnie będą mogły pojawić się te nietypowe oraz bardzo szybkie pojazdy świetnie spisujące się na każdej nawierzchni. Crosskarty stanowią silną klasę w polskim rallycrossie, w którym startuje kilkanaście takich pojazdów. Ich osiągi są porównywalne do samochodów kategorii SuperCars biorących udział w Mistrzostwach Polski Rallycross.

Przed dwoma laty swoje umiejętności za kierownicą Crosskarta zaprezentował Adam Bougssia, jeden z czołowych zawodników tej klasy startując jako gość w Sopockiej rundzie GSMP.

Dominik Reda
Rajdy samochodowe są jego całym życiem. Interesuje go wszystko co z nimi jest związane – ciekawostki, statystyki, historia. W Rally and Race Dominik będzie Wam przybliżał wszystko co związane jest z tą dyscypliną motorsportu.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

3. Rally Radków 2021 – filmowe podsumowanie finału TM

Na ostatniej w tym sezonie rundzie z cyklu Marten Tarmac Masters, zabrakło może aut klasy Rally2, ale...

Szansa na podium!

Ostatnia runda European Le Mans Series odbędzie się w najbliższą niedzielę, 24 października na torze Autódromo Internacional...

Super Sprint Żyraków

Zdradliwe szykany na trasie Super Sprintu o Puchar Wójta Gminy Żyraków czyli 9 runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego...

Czy Toyota GR Yaris może się stać autem kultowym?

Kuba Przygoński Toyotę GR Yaris przetestował już wielokrotnie na torze, a ostatnio auto towarzyszyło mu w załatwianiu codziennych spraw. “To...

Time Attack Trophy 2021 III runda – ZAPISY

Time Attack Trophy - zapisy
Trwają zapisy na trzecią, finałową rundę cyklu Time Attack Trophy 2021. PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI 2021 odbędzie się w...

NAJPOCZYTNIEJSZE