środa, 1 lutego, 2023
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościKolejne podium Kacpra Szczurka na zakończenie w Rok Cup Poland 2014

Kolejne podium Kacpra Szczurka na zakończenie w Rok Cup Poland 2014

W miniony weekend 13-14 września na torze w Poznaniu rywalizowali zawodnicy kartingowi w decydujących rundach Rok Cup Poland 2014.

W zawodach zobaczyliśmy również tarnowskich kierowców kartingowych – członków klubu TTSK K-TEAM Tarnów działającego przy torze Speed Race Tarnów, którzy walczyli po raz ostatni o punkty do klasyfikacji generalnej sezonu 2014.

Kolejny raz bardzo udany weekend zaliczył Kacper Szczurek, jadący w kategorii Mini Rok. Mimo nieudanych kwalifikacji w sobotę, w których zajął 4 pozycję. Już same wyścigi przebiegały pozytywnie pierwszy ukończył na 2 miejscu, a drugi po zaciętej walce na 1 miejscu, ale jak się później okazało po otrzymaniu kary 10 s został przesunięty na 11 miejsce. Ostatecznie pierwszy dzień rywalizacji kończy na 5 miejscu. Natomiast już rywalizacja niedzielna to 2 czas w kwalifikacjach oraz w pierwszym i drugim wyścigu zajęte 2 miejsca. Co ostatecznie w generalce niedzielnej rundy kategorii Mini Rok dało mu 2 pozycję na podium. Natomiast w klasyfikacji generalnej całego sezonu zajmuje czwartą pozycję.

Również Kajetan Gawron zaliczył niezły występ. Były to kolejne kilometry zebranego cennego doświadczenia. Dobra jazda oraz równe tempo, napawa optymizmem przed kolejnymi występami. Startujący w kategorii Baby Rok zawodnik w sobotniej rundzie był 12, natomiast w niedzielnej rundzie zajął 10 miejsce. W klasyfikacji generalnej całego sezonu ostatecznie zajmuje 15 miejsce.
Natomiast nasz trzeci reprezentant Karol Duda z tego weekendu nie jest do końca zadowolony, bo ostatecznie cały czas brakowało szybkości i troszku szczęścia. Dla niego były to kolejne kilometry zebranego cennego doświadczenia.
Wszyscy zawodnicy bardzo dziękują rodzicom za wsparcie oraz kibicom za doping. Dziękujemy serdecznie Partnerom i Sponsorom, którzy wspierają nas nie tylko finansowo i umożliwiają udział zawodników tarnowskiej sekcji kartingowej w zawodach rangi mistrzowskiej. Wielkie dzięki dla Promotorów Sportu Kartingowego w Tarnowie.
inf. pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Brown określa Norrisa mianem „całkowitej gwiazdy”

CEO McLarena Zak Brown jest przekonany, że Lando Norris należy do czołowych kierowców w stawce F1 i...

Coulthard ostrzega Péreza przed Ricciardo

Były kierowca Red Bull Racing David Coulthard uważa, że Sergio Pérez musi dać z siebie więcej w...

Pierwsza runda Pucharu Świata przed Hołowczycem i Kurzeją

Nieco ponad dwa tygodnie po tym, jak w Arabii Saudyjskiej gościł najbardziej wymagający Rajd Dakar, jaki kiedykolwiek...

Viaplay rezygnuje z darmowych transmisji. Stacja zmienia zdanie

Viaplay rezygnuje z darmowych transmisji
Viaplay od tego sezonu nabyło prawa do transmisji F1. Stacja obiecywała udostępnić wybrane wyścigi oraz skróty za...

Pierwsza prezentacja. Haas zaprezentował barwy na sezon 2023 F1

Amerykański zespół Haas jako pierwszy ze stawki Formuły 1 zaprezentował barwy ekipy na tegoroczny sezon Grand Prix....

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here