wtorek, 16 sierpnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościKolejne podium Kacpra Szczurka na zakończenie w Rok Cup Poland 2014

Kolejne podium Kacpra Szczurka na zakończenie w Rok Cup Poland 2014

W miniony weekend 13-14 września na torze w Poznaniu rywalizowali zawodnicy kartingowi w decydujących rundach Rok Cup Poland 2014.

W zawodach zobaczyliśmy również tarnowskich kierowców kartingowych – członków klubu TTSK K-TEAM Tarnów działającego przy torze Speed Race Tarnów, którzy walczyli po raz ostatni o punkty do klasyfikacji generalnej sezonu 2014.

Kolejny raz bardzo udany weekend zaliczył Kacper Szczurek, jadący w kategorii Mini Rok. Mimo nieudanych kwalifikacji w sobotę, w których zajął 4 pozycję. Już same wyścigi przebiegały pozytywnie pierwszy ukończył na 2 miejscu, a drugi po zaciętej walce na 1 miejscu, ale jak się później okazało po otrzymaniu kary 10 s został przesunięty na 11 miejsce. Ostatecznie pierwszy dzień rywalizacji kończy na 5 miejscu. Natomiast już rywalizacja niedzielna to 2 czas w kwalifikacjach oraz w pierwszym i drugim wyścigu zajęte 2 miejsca. Co ostatecznie w generalce niedzielnej rundy kategorii Mini Rok dało mu 2 pozycję na podium. Natomiast w klasyfikacji generalnej całego sezonu zajmuje czwartą pozycję.

Również Kajetan Gawron zaliczył niezły występ. Były to kolejne kilometry zebranego cennego doświadczenia. Dobra jazda oraz równe tempo, napawa optymizmem przed kolejnymi występami. Startujący w kategorii Baby Rok zawodnik w sobotniej rundzie był 12, natomiast w niedzielnej rundzie zajął 10 miejsce. W klasyfikacji generalnej całego sezonu ostatecznie zajmuje 15 miejsce.
Natomiast nasz trzeci reprezentant Karol Duda z tego weekendu nie jest do końca zadowolony, bo ostatecznie cały czas brakowało szybkości i troszku szczęścia. Dla niego były to kolejne kilometry zebranego cennego doświadczenia.
Wszyscy zawodnicy bardzo dziękują rodzicom za wsparcie oraz kibicom za doping. Dziękujemy serdecznie Partnerom i Sponsorom, którzy wspierają nas nie tylko finansowo i umożliwiają udział zawodników tarnowskiej sekcji kartingowej w zawodach rangi mistrzowskiej. Wielkie dzięki dla Promotorów Sportu Kartingowego w Tarnowie.
inf. pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

31 Rajd Barum z polakami

Rajdowe Mistrzostwa Europy w ostatni weekend sierpnia wkroczą na Czeskie odcinki specjalne za sprawą Rajdu Barum. Przed...

Rajdowe Kryterium Ustronia filmowe podsumowanie

Zapraszamy na filmowe podsumowanie rajdowego wydarzenia na domowych ulicach Kajto czyli 6 Rajdowy Ustroń - Kryterium Ustronia...

CBet Rally Rokiškis 2022 – nagranie z feralnego wypadku

CBet Rally Rokiškis 2022 BMW dzwon
CBet Rally Rokiškis 2022 to nie jest impreza którą śledzi każdy fan rajdów w Polsce, ale zdjęcia...

Flatout Power Festiwal 2022 Action by RRV

Flatout Power Festiwal 2022 video
Flatout Power Festiwal zapowiada się na jedną tych imprez, które będą kultowymi wydarzeniami w kalendarzu każdego z...

Maksymiuk na Maxa!: Płacz i płać, kibicu Formuły 1

Jestem wkurzony. Bardzo wkurzony. A od marca 2023 roku będę jeszcze bardziej wkurzony! Dlaczego? Dlatego, że nie...

NAJPOCZYTNIEJSZE