Krzysztof Kłusak i Jarosław Wełna najlepsi na torze Motodrom Tarnów. W klasie RWD zwycięża Patryk Strzesak.

516

Słońce i pogoda towarzyszyły kibicom i kierowcom, którzy kibicowali i rywalizowali na torze w Zbylitowskiej Górze.
Najlepszy czas przejazdów uzyskał rewelacyjny i doświadczony zawodnik z Brzeska,Jarosław Wełna ( 208,33 s). Tym samym Jarek wygrał kategorię OPEN i wykręcił najlepszy czas dnia 102,66s.

IMG_2914

Drugie miejsce przypadło Szczepanowi Krzywdziak, który zdobył kolejne cenne punkty do klasyfikacji generalnej zawodów.
Na trzecim miejscu dzisiejszych zawodów uplasował się Jakub Karpiel. Kategorię Junior zdominował Krzysztof Kłusak, kierowca z Tarnowa uzyskał najlepszy czas przejazdów w swojej kategorii (216,6 s) i czwarty czas dzisiejszych zawodów(107,24s).

IMG_2699
Dwukrotnie lepszy był tylko Jarosław Wełna i raz Patryk Strzesak, który zwyciężył w kategorii RWD. Drugie miejsce w klasyfikacji samochodów z tylnym napędem zajął Jakub Karpiel. Nie zawiódł również Kamil Turek, który uzyskał trzecią lokatę w klasie RWD.

IMG_2692
W klasyfikacji JUNIOR bardzo dobry przejazd zaliczył Szymon Gawenda, który zajął drugie miejsce. Kierowca z Brzeska potwierdził, że należy do ścisłej czołówki, młodych, utalentowanych zawodników. Trzecie miejsce w Juniorze, przypadło zwycięzcy kategorii RWD, Patrykowi Strzesak. Z dobrej strony pokazał się również młodziutki Karol Duda, który z zawodów na zawody, przesuwa się w górę w klasyfikacji generalnej WJCR&R.

IMG_2685
Nagrody i puchary zawodnikom, wręczył sześciokrotny Mistrz Europy w wyścigach górskich Grzegorz Duda i utytułowany kierowca rajdowy Robert Tulicki.

IMG_2660
Impreza potwierdziła, że tego typu zawody są potrzebne i oprócz rywalizacji sportowej, mają integracyjny i edukacyjny charakter.

IMG_2639
Dziękujemy wszystkim Zawodnikom, Kibicom, Partnerom, osobom które nam pomagają i właścicielowi toru Pani Renacie Pyrcz.