wtorek, 28 września, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościKupić wyciszone dźwięki... Kolejne aukcje na pomoc półrocznej Natalce

Kupić wyciszone dźwięki… Kolejne aukcje na pomoc półrocznej Natalce

Na ten cel początkowo miały być przeznaczone środki zebrane w formie licytacji startu na prawym fotelu przepiękną Toyotą Corollą Piotra Bielawskiego w trakcie Walimskiego Lata, które odbyło się 28 i 29 maja 2016 r.  Ale nasza akcja dla Natalki rozrosła się i pojawiło się wiele więcej aukcji, w tym kolejne możliwości jazdy rajdówką, ale nie tylko!
Na pomoc dla Natalki zebraliśmy w sumie na chwilę obecną 2455 zł.

aukcje (2)

Przypomnijmy – Natalka urodziła się 29.11.2015 r. Za kilka dni skończy pół roczku. Już po wstępnych badaniach po jej urodzeniu, jej mama usłyszała diagnozę, że malutka może nie słyszeć. W lutym oraz w maju br. Natalka miała przeprowadzane badania w Klinice Otolaryngologii, gdzie postawiono diagnozę, że Natalka ma niedosłuch – na jedno uszko 40 dB, a na drugie 50 dB. Aby normalnie funkcjonować musi nosić dwa aparaty słuchowe. Koszt jednego aparatu to 6500 zł. Razem z wkładkami koszt dwóch aparatów wynosi 13300 zł. Na chwilę obecną mama Natalki ma zagwarantowane dofinansowanie w wysokości 4120 zł z NFZ. Stara się o orzeczenie o niepełnosprawności, aby można było uzyskać dofinansowanie z PFRON. Jednak to wymaga czasu, a Ona już nie może czekać. Natalka jest pogodnym dzieckiem, małym aniołkiem, który żeby poprawnie mówić, musi dobrze słyszeć. Teraz jest okres w którym malutka rozwija się najszybciej, dlatego każda chwila zwłoki może negatywnie wpłynąć na dalszy prawidłowy rozwój Natalki. Niestety mamy nie stać na pokrycie pozostałego kosztu aparatów słuchowych tj. 9180 zł. Dlatego zmuszona jest do zwrócenia się do Was o pomoc w zebraniu pieniędzy i zapewnieniu Natalce prawidłowego rozwoju.

aukcje (1)

aukcje (4)

„Do wzięcia” pozostają m.in. nowe pasy szelkowe 3-calowe, rajdowe czapeczki i plakat, udział w 2 Rajdzie Bielawskim u boku pięknej i przesympatycznej kobiety – Malwiny Zuterek, która zasiądzie za kierownicą Suzuki Swift oraz wisienka na torcie – możliwość przejazdu po odcinku specjalnym w 2 Rajdzie Bielawskim lub w Walimskiej Jesieni z Mariuszem Brylskim.

aukcje (5)

 

aukcje (3)

Zapraszamy zatem do przyłączenia się do akcji. Bezpośrednio pod tym linkiem znajdziecie aktualne licytacje, które trwają do 3 czerwca do godziny 18:00. Dla Was przyjemność, dla Natalki zdrowie!

aukcje (6)

https://www.facebook.com/events/541213729415804/permalink/543882472482263/

aukcje (7)

inf.pras.

 

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Track Day Trophy 2021 – 2 runda, Toruń

Track Day Trophy
To było godne pożegnanie cyklu Track Day Trophy z rundami lotniskowymi. Podczas zawodów na obiekcie Aeroklubu Pomorskiego...

Samochodowe Mistrzostwa Tychów runda VII – ZAPISY

SMT
50 zgłoszeń w dwie godziny po uruchomieniu zapisów! To SMT, czyli Samochodowe Mistrzostwa Tychów runda VII. Zawody...

2 runda EXIDE Puchar Toru Słomczyn 2021 – ZAPISY

Puchar Toru Słomczyn
Ruszyły zapisy na 2 rundę EXIDE Puchar Toru Słomczyn 2021, która odbędzie się 09.10.2021. Wpisowe 200 zł...

Samochodowe Igrzyska – 1 runda Nitro Rallycross

W Ameryce wszystko musi być większe i lepsze. Tak samo rallycross. Nie wystarczy formuła rywalizacji bok w...

Simracingowe wyzwanie od Apex One!

W najbliższą środę we wrocławskiej galerii Sky Tower odbędzie się premierowe, simracingowe wyzwanie Apex One. W stolicy...

NAJPOCZYTNIEJSZE