Llarena i Fernandez sprawdzają Skodę. Będą bronić tytułu w ERC

295
Efren Llarena i Sara Fernandez
Efren Llarena i Sara Fernandez

Llarena i Fernandez są już po pierwszych przymiarkach do nowej Skody Fabii RS Rally2. Hiszpański kierowca zamierza bronić tytułu ERC w sezonie 2023.

Llarena i Fernandez ogłosili za pośrednictwem mediów społecznościowych swoje najnowsze plany. Kilka dni temu przymierzali się do Fabii RS Rally2, w której zadebiutują na tegorocznych odcinkach specjalnych. Samochód dotarł niedawno do zespołu Race Seven, w barwach którego będą startować w sezonie 2023.

Zobacz: Llarena bez środków na finałowy start w ERC

Nowa Skoda zaliczyła rajdowy debiut w listopadzie zeszłego roku na odcinkach specjalnych Rajdu Łużyc. W międzyczasie pojawiły się problemy z dostawami samochodów do klientów z powodu zerwanych łańcuhów dostaw oraz problemów z dostępnością podzespołów do budowy kolejnych egzemplarzy auta.

Więcej informacji ze świata motorsportu znajdziesz na stronie głównej rallyandrace.pl

Llarena i Fernandez są triumfatorami Rajdowych Mistrzostw Europy 2022. Już niebawem zaliczą pierwsze testy na szutrach w nowym samochodzie. Inauguracja nowego sezonu, w którym będą bronić tytułu jest zaplanowana na 10-12 marca (Rally Serras de Fafe).

Przeczytaj koniecznie: Wypadek załogi Llarena/Fernandez podczas Rajdu Barum [wideo]

Duet ma w planach starty w pojedynczych rundach Rajdowego Superpucharu Hiszpanii. W ubiegłym sezonie zajęli drugie miejsce w „generalce”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Efrén Llarena (@efrenllarena)