piątek, 22 października, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościByśkiniewicz i Kasperczyk wystartują w Marten Tarmac Masters

Byśkiniewicz i Kasperczyk wystartują w Marten Tarmac Masters

Na wirtualną listę zgłoszeń do 5. Tech-Mol Rally trafili Łukasz Byśkiniewicz ze Zbigniewem Cieślarem oraz duet Tiger Energy Rally Team, czyli Tomek Kasperczyk i Damian Syty.

Załoga TVN Turbo Rally Team zgłosiła Hyundaia i20 R5 w klasie PRO 1 natomiast Kasperczyk pojedzie już drugi sezon w karierze za kierownicą Volkswagena Polo GTI R5. Tomek przez ostatni czas intensywnie sprawdzał konstrukcję od niemieckich inżynierów, testując Volkswagena na trasach toru Silesia Ring oraz na normalnych odcinkach drogowych.

Warto również dodać, że do zawodników stawki klasy PRO 1 dołączył Piotr Parys, który po roku nieobecności na rajdowych trasach powrócił za kierownicę Forda Fiesty Proto ze stajni Stec Motorsport podczas niedawno odbywających się szutrowych testów.

Foto:ART of Foto.pl-Bartłomiej Żywarski

W klasie HISTO zgłosił się już piąty kierowca, a dokładnie mówiąc jest to Wojciech Goździewicz w BMW 318is. Również w samochodzie historycznym tylko, że w klasie PRO 1, pojedzie Marek Temple – wystartuje Toyotą Celicą GT4.

Z kolei po raz pierwszy w oficjalnej rywalizacji zadebiutuje Tomasz Ociepa w Fordzie Fiesta Proto, którą widzieliśmy podczas dwóch ostatnich prezentacji Rajdu Śląska odbywających się na trasie rozlokowanej przy Stadionie Śląskim skąd co roku startuje Śląska eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Dominik Reda
Rajdy samochodowe są jego całym życiem. Interesuje go wszystko co z nimi jest związane – ciekawostki, statystyki, historia. W Rally and Race Dominik będzie Wam przybliżał wszystko co związane jest z tą dyscypliną motorsportu.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Zdjęcie roku Marten Tarmac Masters 2021

Choć oficjalnie sezon Marten Tarmac Masters 2021 jest już historią, to przed nami jeszcze kilka wydarzeń związanych...

Finał sezonu w nowym aucie

Do finałowej rundy Mistrzostw Polski Rallycross na Autodromie Słomczyn Łukasz Tyszkiewicz szykuje się wyjątkowo. Po trudnym dla...

MANEY przechodzi do SuperCars!

Tuż przed rallycrossowym weekendem w Słomczynie, Maciej Maney Manejkowski - v-ce Mistrz Polski w formule RallyCross z...

Ogier przesiada się do długodystansówki – Hypercara Toyoty!

Siedmiokrotny rajdowy mistrz świata, Sébastien Ogier, po dwudniowej sesji symulatorowej z zespołem Toyota Gazoo Racing jest gotowy...

X SuperOES 2021 Tor Kielce – mapa próby

Mapa trasa SuperOES 2021 Tor Kielce
Przedstawiamy mapę próby finałowego X Kryterium Toru Kielce SuperOES 2021. Będą partie szybsze, nie zabraknie lasu, a...

NAJPOCZYTNIEJSZE