piątek, 1 lipca, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaWyścigiRallycrossŁukasz Zoll przed MPRC w Sedlcanach

Łukasz Zoll przed MPRC w Sedlcanach

Łukasz Zoll jadący w barwach zespołu ZollRacingTeam  wystartuje w czwartej rundzie Mistrzostw Polski Rallycross, która tym razem odbędzie się na czeskim torze Autoklub RAC Sedlcany w dniach 11-12 czerwca 2022.


Zawodnik AK Rzemieślnik, po trzech rundach, w klasyfikacji indywidualnej sezonu SuperNational zajmuje pierwsze miejsce z przewagą jednego punktu, natomiast w klasyfikacji indywidualnej sezonu SuperNational +2000 zajmuje bardzo dobre pierwsze miejsce z przewagą trzynastu punktów nad drugim zawodnikiem z tej klasy.

To pierwsza z dwóch rund wyjazdowych zaplanowanych w tym sezonie. Myślę, że jesteśmy dobrze przygotowani do kolejnego startu. Volvo przeszło gruntowany przegląd, uzupełniliśmy również te elementy,  które pominęliśmy przygotowując się do startu w Słomczynie.  Cieszy mnie to, że ponownie  będzie okazja zmierzyć się nie tylko polskimi zawodnikami, ale także z europejską stawką. I to dodatkowo na torze, który znam, ale oczywistym jest, że nie tak  dobrze jak nasze krajowe obiekty. Sam tor pamiętam, jako ten gdzie trochę trzeba się narobić za kierownicą. Z pewnością dobry start i taktyczne przejechanie jokerlapa jest w tym przypadku kluczowe, gdyż sama nitka toru nie daje wiele możliwości do wyprzedzania.” – mówi Łukasz Zoll przed wyjazdem do Czech.

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Polski zespół Subaru Historic Rally Team na trasach WRC

Już po raz siódmy zespół Subaru Historic Rally Team stanie na starcie Rajdu Mittelrhein (w randze WRC...

Szutrowych zmagań ciąg dalszy – trzecia runda Motul Gravel Cup 2022

W nadchodzący weekend (01-02.07) na terenie obiektu Atlas Ward Speed Academy w Kamieniu Śląskim odbędzie się trzecia...

Zobacz i usłysz P25 + wnętrze [wideo]

Najnowsze dziecko ze stajni prodrive czyli Subaru Impreza P25. W materiale nagranie z przejazdów oraz szczegółowa prezentacja...

Kaprzyk powalczy o podium w świątyni prędkości

Mateusz Kaprzyk gotowy na kolejny wyścig European Le Mans Series w sezonie 2022. Zawodnik ORLEN Team zapowiada...

Przełożona pierwsza runda World RX1e

W nadchodzący weekend miało odbyć się wielkie otwarcie nowego sezonu FIA World Rallycross Championship 2022 na powracającym...

NAJPOCZYTNIEJSZE