Łukasz Zoll reprezentujący zespół Zoll Racing Team jadący Volvo S40 zajął bardzo dobre trzecie miejsce w klasyfikacji STC+2000 podczas drugiej rundy FIA CEZ Rallycross rozgrywanej na torze zlokalizowanym w malowniczej miejscowości Melk w Austrii.
„Plany na ten rok były trochę inne. Jadąc na Węgry nie myślałem, że dwa tygodnie później bedę brał udział w kolejnej rundzie CEZ – zaczyna podsumowanie weekendu Łukasz. Dziś wyjeżdżamy z Austrii z kolejnymi punktami! Pierwszy dzień nie był może tak intensywny, ale w sumie to dobrze. Był czas na oswojenie się z torem, a przede wszystkim na liczne spotkania po latach. Sobotnie wyniki nie pozostawiły wątpliwości, że czeka nas zacięta rywalizacja. Zrobiło się bardzo ciasno, patrząc na czasy pierwszej piątki. Niedzielne kwalifikacje poszły po naszej myśli. Złapałem rytm jazdy na tyle, że półfinały padły naszym łupem. Podczas finałów drobny błąd, czyli zbyt szybki wjazd na sekcję szutrową kosztował nas cenny czas, ale ostatecznie wybroniłem się i mamy trzecie miejsce. I tak sezon 2023 zrobił się bardzo intensywny. Już za tydzień, w ostatni weekend kwietnia, widzimy się na torze w Poznaniu podczas kolejnej rundy Mistrzostw Polski. Do zobaczenia!” – podsumował Łukasz Zoll










