wtorek, 30 listopada, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościM - Sport podał skład na sezon 2021

M – Sport podał skład na sezon 2021

Zespół pod dowództwem Malcolma Wilsona zaprezentował trzech kierowców, którzy będą bronić barw tego teamu w tym sezonie na trasach Mistrzostw Świata.
Za kierownicą Fiest WRC zobaczymy Teemu Suninena, Gusa Greensmitha i Adriena Fourmauxa. Tylko Brytyjczyk wystartuję w pełnym programie startów. Gusa zobaczymy na wszystkich rundach WRC. Natomiast Teemu będzie dzielił drugą Fiestę z Adrienem. Już według wcześniejszych informacji zarząd M – Sportu informował, że na Rajd Monte Carlo wystawi tylko dwie załogi. Do tej pory na prawym fotelu Fina zasiadał Jarmo Lehtinenem, który od tego sezonu nie będzie kontynuował współpracy z tym kierowcą. Jego zastępca nie jest jeszcze znany. Program Adriena obejmie starty za kierownicą Fiesty WRC jak i zarówno Fiesty Rally2 w kategorii WRC 2. M – Sport zaprezentował także lekko odświeżone malowanie fabrycznego Forda. Największe zmiany dotkną kolorystyki na dachu Fiesty.
ŹródłoM - Sport
Dominik Reda
Rajdy samochodowe są jego całym życiem. Interesuje go wszystko co z nimi jest związane – ciekawostki, statystyki, historia. W Rally and Race Dominik będzie Wam przybliżał wszystko co związane jest z tą dyscypliną motorsportu.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Śnieżne testy Hyundai i20 Rally1 WRC 2022

Testy nowego hybrydowego Hyundaia i20 Rally1 WRC 2022 w prawdziwych zimowych warunkach. Za kierownicą Ott Tanak.

Wyniki Show Pucharu Toru Modlin

W sobotę na torze w Modlinie odbyła się impreza dla zawodników z licencją Tor Modlin Rally Show....

Finał Mistrzostw Świata Rallycross na Nürburgring

Skrót najciekawszych wydarzeń na ostatniej rundzie sezonu w Mistrzostwach Świata Rallycross na Nürburgringu. Finałowa batalia pomiędzy dwoma...

Polacy na mecie portugalskiego klasyka!

Zespół BOMBA Rally Raid Team, w składzie Adam Bomba, Jacek Soboń, Mikołaj Otto, Łukasz Zoll oraz Pedro...

NAJPOCZYTNIEJSZE