piątek, 21 stycznia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościMecz hokeja na lodzie – artyści kontra rajdowcy!

Mecz hokeja na lodzie – artyści kontra rajdowcy!

Już w najbliższą sobotę, 18 grudnia, odbędzie się Fascynujący Mecz Hokeja na Lodzie. Na tafli cieszyńskiego lodowiska zmierzy się reprezentacja artystów oraz reprezentacja rajdowców. Na czele tej drugiej staną Jarosław i Marcin Szejowie – załoga zespołu Hyundai Poland Racing.

Wielki, charytatywny mecz hokeja na lodzie odbędzie się w Cieszynie, w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków. W meczu zmierzą się ze sobą Reprezentacja Artystów Polskich oraz Drużyna Mistrzów Rajdowych, której kapitanami będą Jarosław i Marcin Szejowie.

Na tafli pojawią się prawdziwe gwiazdy. Ewelina Lisowska, Rafał Bryndal, Maciej Maleńczuk, gen. Roman Polko, Darek Maciborek, Paweł Zygmunt, Jan Kliment, Mariusz Kałamaga – to zaledwie kilka z nich! Naprzeciwko nich staną m.in. bracia Szejowie, Wojciech Chuchała, Łukasz Habaj, Tomasz Czopik, Andi Mancin, Adam Sroka, Łukasz Sitek czy Dariusz Poloński. Całą imprezę poprowadzi zaś legendarny konferansjer Irek Bieleninik.

Oprócz emocji sportowych i samego meczu, zgromadzeni na miejscu kibice będą mogli oglądać różne pokazy – m.in. pokaz laserów, czy też pokaz łyżwiarstwa figurowego. Jak mecz charytatywny, to nie zabraknie też oczywiście interesujących licytacji niesamowitych, unikatowych przedmiotów. Na zakończenie imprezy prawdziwe show – Jarosław Szeja zabierze na taflę lodowiska swojego Hyundaia i20 R5 i wszyscy będą mogli zobaczyć, jak taki samochód zachowuje się na lodzie.

Jarosław Szeja:Czas na kolejną edycję Fascynującego meczu hokeja na lodzie. W tym roku razem z Marcinem będziemy kapitanami reprezentacji rajdowców. Naprzeciwko nam staną gwiazdy, które każdy z was kojarzy z ekranów telewizorów, czy z radioodbiorników. Mamy przygotowane kilka niesamowitych atrakcji – sam przejadę się po tafli lodowiska naszym Hyundaiem – już nie mogę się tego doczekać. Będą również charytatywne licytacje unikatowych przedmiotów – nie zapominamy, że celem tego meczu jest przede wszystkim pomoc potrzebującym! Wciąż dostępne są bilety na to wydarzenie. Zapraszamy wszystkich do Cieszyna!

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Ogier zdobywa czwartkowe zbocza Monte Carlo

Gospodarze najlepiej rozpoczęli wieczorne zmagania na oesach 90. Rajdu Monte-Carlo. Sebastien Ogier w Toyocie triumfował na obu...

GR Yaris Rally1 i Puma Rally1 w Parku Serwisowym

Toyota GR Yaris Rally1 i Ford Puma Rally1 Hybrid 2022 w Parku Serwisowym przed Rajdem Monte Carlo.

Konrad Dąbrowski na juniorskim podium Rajdu Dakar 2022

14 stycznia zakończyła się 44. edycja Rajdu Dakar, który po raz trzeci odbywał się w Arabii Saudyjskiej....

VI SuperOES Tor Poznań

Filmowe podsumowanie z przejazdów na VI SuperOESie Torze Poznań z 15 stycznia 2022 roku.

1. Rajd Ziemi Sanockiej KJS

Jeżeli chcecie wziąć udział w fajnej imprezie o randzie KJS, to mamy dla Was idealną propozycję -...

NAJPOCZYTNIEJSZE