sobota, 28 stycznia, 2023
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościMłodzi kierowcy Karol Panek i Marcel Kuc – na podium!

Młodzi kierowcy Karol Panek i Marcel Kuc – na podium!

W dniach 25-26 kwietnia 2015 roku odbyła się inauguracja serii Rok Cup Poland. Na torze AWIX Racing Arena w Toruniu zobaczyliśmy czołówkę zawodników najliczniejszej serii kartingowej w Polsce, którzy walczyli o pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej sezonu 2015. W zawodach startowali również nasi młodzi kierowcy kartingowi – członkowie tarnowskiego klubu TTSK K-TEAM działającego przy Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów – Kacper Szczurek, Piotr Dembiński, Karol Panek, Kajetan Gawron, Szymon Marut, Oliwier Jaciów, Marcel Kuc, Gabriel Łukasiewicz, Krzysztof Gardziel.

11160310_849398001773339_1819689730_n

W całym weekendzie Rok Cup Poland na zawodach w Toruniu nasi zawodnicy startowali ze zmiennym szczęściem, nie obyło się bez defektów i incydentów podczas walki na torze. Będzie trzeba popracować nad wyrównanym poziom jazdy, aby można było wykorzystać pełen potencjał. Jazda podczas zawodów dostarczyła nam niesamowitych wrażeń i zebraliśmy kolejne cenne doświadczenie. Więc, cały sezon 2015 zapowiada się bardzo ciekawie.

W klasyfikacji generalnej kategorii Mini Rok Marcel Kuc zajmuje 3 miejsce, a Krzysztof Gardziel zajmuje 22 pozycję. W klasyfikacji drużynowej zajmują dobre 6 miejsce. Natomiast w klasyfikacji generalnej kategorii Baby Rok Karol Panek zajmuje 3 miejsce, a Gabriel Łukasiewicz zajmuje 8 miejsce, Oliwier Jaciów zajmuje 9 miejsce oraz Kajetan Gawron zajmuje 18 miejsce. W klasyfikacji drużynowej zajmują bardzo dobre 3 miejsce. Natomiast w kategorii Junior Rok Kacper Szczurek ostatecznie zajmuje 12 miejsce, a w kategorii Rok DVS Piotr Dembiński zajmuje 10 miejsce. Natomiast w kategorii Baby Rok Trening ponownie najlepiej radził sobie tarnowianin Szymon Marut, który jeździł bardzo dobrym tempem, był jednym z najszybszych zawodników w stawce najmłodszych adeptów. Gratulacje! Pełni optymizmu czekamy na kolejne rundy zawodów.

5929964719015172605_n

Cieszymy się, że mamy mocną drużynę młodych kartingowców. Grono to ciągle się powiększa. Lata ciężkiej pracy przynoszą efekty. W Tarnowie jest ośrodek szkolenia młodych adeptów kierownicy. Zostało stworzone zaplecze i system szkoleniowy, gdzie wychowujemy grono zawodników młodych i perspektywicznych, którzy mają już na swoim koncie wiele sukcesów sportowych w regionie i na arenie ogólnopolskiej, czy światowej.

Wszyscy zawodnicy bardzo dziękują rodzicom za wsparcie oraz kibicom za doping. Dziękujemy serdecznie Partnerom i Sponsorom, którzy wspierają nas nie tylko finansowo i umożliwiają udział zawodników tarnowskiej sekcji kartingowej w zawodach rangi mistrzowskiej. Wielkie dzięki dla Promotorów Sportu Kartingowego w Tarnowie i Małopolsce.

Kolejne rundy serii Rok Cup Poland zaplanowano na 16-17 maja 2015 roku w Poznaniu.

1437135007420598544_n

inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Znamy składy Race of Champions 2023

Race of Champions 2023
Mattias Ekstrom uzupełnił skład kierowców Race of Champions 2023, dołączając do zespołu Szwecji. Impreza odbędzie się na...

Fiat Punto w wersji amfibia. Czego to ludzie nie wymyślą

Fiat Punto w wersji amfibia
Fiat Punto to samochód, który ma swoją historię w motorsporcie. Tymczasem powstała wersja, która potrafi pływać. Fiat Punto...

BMW M3 CS oficjalnie zaprezentowane. Jeszcze więcej mocy i karbonu

BMW M3 CS
BMW M3 CS w końcu zadebiutowało. Bawarska marka pochwaliła się najmocniejszym wariantem M3 w historii. BMW M3 CS...

Oficjalnie: Orlen zostaje w F1, ale zmienia „barwy klubowe”

Orlen
Koniec plotek. Orlen pozostanie w Formule 1 na sezon 2023, ale zmieni swoje "barwy klubowe''. Koncern rozstał...

Hubert Laskowski opowiada nam o roli kierowcy rozwojowego Fiesty Rally4

Bez cienia wątpliwości, Hubert Laskowski jest jednym z największych, rajdowych talentów ostatnich lat. Umiejętności i szybki rozwój...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here