wtorek, 21 marca, 2023
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościSkład APR Motorsport na sezon 2021

Skład APR Motorsport na sezon 2021

Hyundai i20 R5, Ford Fiesta Rally3, to tylko część samochodów ze stajni APR Motorsport, która mocnym akcentem wprowadzi kilka nowości na rodzime trasy ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Marten Tarmac Masters.

Skład zespołu APR Motorsport liczy sobie cztery załogi, które będziemy mogli oglądać w rywalizacji krajowego czempionatu oraz w Marten Tarmac Masters.

Debiut Amic Rally Team 

Podczas drugiej rundy Marten Tarmac Masters, czyli 3. Rajdu Ziemi Głubczyckiej wszystkie cztery duety stawią się na starcie w tym Agnieszka Załęcka z Mateuszem Pawłowskim. Będzie to dla nich pierwszy start po przesiadce z Hondy Civic do Forda Fiesty Rally3, o czym pisaliśmy już TUTAJ.

Foto: AMIC Rally Team Aga Załęcka

,,Mamy dla Was cudowną wiadomość! Z AMIC Rally Team zdecydowaliśmy sprawdzić się na odcinkach specjalnych w Rajdzie Ziemi Głubczyckiej Tarmac Masters! To oznacza, że widzimy się na OS-ach już 8-9.05.2021″ – zapowiedziała Agnieszka Załęcka

Obrona pozycji lidera

Walkę o pierwszą pozycję w klasie PRO 1 stoczy załoga TVN Turbo Rally Team w postaci Łukasza Byśkiniewicza i Zbigniewa Cieślara. Po wygraniu rywalizacji na oesach w okolicach Nowej Rudy staną do walki o obronę pierwszej lokaty w wyżej wspomnianej klasie.

Foto: Maciej Niechwiadowicz

Dzięki temu możemy spodziewać się wyjątkowo zaciętego pojedynku pomiędzy zawodnikiem niegdyś startującym Hyundaiem i20 R5, a stałą uczestniczką rund śląskiego czempionatu w stawce Rajdu Okręgowego.

„Gdy na trasie Bolek, rajd może kończyć się we wtorek”

Kamil Bolek i Łukasz Jastrzębski zasiądą po raz trzeci w Peugocie 208 Rally4, aby zasilić szeregi klasy Rally4. Start w 5. Tech-Mol Rally zakończyli z drugim wynikiem i z pewnością gdyby nie kilka małych błędów zwycięstwo nad Szymonem Cieślakiem mogło by okazać się faktem.

Dla Kamila Bolka będą to kolejne kilometry cennego doświadczenia w celu jak najlepszego zbudowania tempa przed zbliżającym się Rajdem Nadwiślańskim.

Foto: Maciej Niechwiadowicz

Maciej Lubiak w starym, dobrym Hyundaiu

Po roku startów za kierownicą Peugeota 208 R2 do i20 R5 wrócił Maciej Lubiak. Jeden z zawodników klasy PRO być może namiesza w stawce czołówki ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski podczas treningowego startu na szybkich oraz pełnych syfu odcinkach specjalnych rajdu organizowanego przez Automaster Klub oraz Global Sport.

Na prawym fotelu nadal będzie obecny Grzegorz Dachowski, który tworzy załogę z Maciejem Lubiakiem od występu w OMV MaxxMotion Rally SLOVAKIA RING.

Foto: Maciej Niechwiadowicz

Zmagania na trasach województwa opolskiego ruszą tydzień po majowym weekendzie natomiast nowy sezon ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski wystartuje sześć dni później.

Dominik Reda
Rajdy samochodowe są jego całym życiem. Interesuje go wszystko co z nimi jest związane – ciekawostki, statystyki, historia. W Rally and Race Dominik będzie Wam przybliżał wszystko co związane jest z tą dyscypliną motorsportu.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

FIA doprecyzuje przepisy po zamieszaniu z Alonso w Dżudzie

Międzynarodowa Federacja Samochodowa potwierdziła, że przed kolejną rundą Grand Prix F1 w Australii, rozwiąże problem w regulaminie,...

Super Sprint Prima Aprilis

Nie, to nie jest żart! Już 1 kwietnia 2023, w Niechobrzu, w gminie Boguchwała, zainaugurowane zostaną Mistrzostwa...

Robert Kubica wybrał filmowego „sobowtóra” To znany aktor

Robert Kubica i Michał "Misiek" Koterski
Robert Kubica właśnie rozpoczął sezon w WEC i znów jest na ustach krajowych i światowych mediów. Dziennikarz...

Pirelli nie będzie już dostawcą opon do F1? FIA rozpisuje nowy przetarg

Pirelli przestanie dostarczać opony dla F1?
Pirelli jest od lat jedynym dostawcą ogumienia dla F1, ale włoska firma może po latach utracić monopol...

Wypadek Nowe Miasto nad Wartą – wszyscy żyją, akcja jak w oszukać przeznaczenie

Oszukać przeznaczenie
Droga krajowa z Poznania do Jarocina zablokowana w Nowym Mieście nad Wartą. Białe auto zjechało na przeciwną...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here