środa, 8 grudnia, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościMoto Mikołaje – rywalizacji i emocji nie zabraknie!

Moto Mikołaje – rywalizacji i emocji nie zabraknie!

W niedzielę, 8 grudnia, na torze Speed Race w Tarnowie zostanie zorganizowana akcja Moto Mikołaje oraz III runda zawodów Temi Karting Grand Prix. Połączenie tych dwóch wydarzeń to wspaniała inicjatywa charytatywna przede wszystkim dla wychowanków z domu dziecka. Na niedzielę do Tarnowa zostali zaproszeni znani kierowcy wyścigowi i kartingowi. Jednym z nich będzie najmłodszy kierowca testowy bolidu Radical SR3 RS – Krzysztof Kłusak, wychowanek sekcji kartingowej przy torze Speed Race, który reprezentować będzie team Radical Motorsport Polska.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych fanów motorsportu do Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – na Tor Speed Race w Tarnowie, gdzie tradycyjnie odbędą się zawody kartingowe z cyklu Temi Karting Grand Prix w ramach akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa” oraz akcja charytatywna Moto Mikołaje, która organizowana jest z inicjatywy grupy Moto-Tarnow.pl. To sekcja kartingowa klubu TTSK K-Team Tarnów, team wyścigowy Rady 2 Race.

2

Tego dnia najważniejsza jest radość i uśmiech dzieci, wszyscy mają na celu by dobrze się bawiły i miały niezapomniane przeżycia! Rywalizacji i emocji nie zabraknie. Dzieci będą mogły zobaczyć pokazy wyścigów supermoto i z bliska poznać również inne dziedziny sportu motocyklowego, samochodowego jak i kartingowego. Poza tym każdy będzie miał okazję przejażdżki na gokarcie czy motocyklu oraz w samochodzie, zarówno takim jakie spotykamy każdego dnia na naszych drogach, ale również – przygotowanym do profesjonalnych wyścigów.

Dla młodych pasjonatów organizatorzy wraz z Krzysztofem Kłusakiem – najmłodszym reprezentantem Radical Motorsport Polska – przygotowali upominki i liczne niespodzianki.

Do zobaczenia już jutro!

Inf. pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Fiat Panda 1 by M-Sport – 300KM

Fiat Panda 1 generacji przygotowany przez M-SPORT. Panda posiada silnik 1.6-litre Ford EcoBoost o mocy 300 KM...

Niespodzianka Rajdu Barbórka – Michał Ratajczyk

Przejazdy załogi Michał Ratajczyk i Jędrzej Szcześniak to zaskoczenie i nie mała sensacja bardzo dobrej formy podczas...

Moto-Mikołaj Rzeszów 2021 – video

Moto Mikołaj Rzeszów 2021
Moto-Mikołaj organizowany przez Automobilklub Rzeszowski odbył się w tym roku 5 grudnia. Impreza odbyła się w formie...

Andrea Adamo kończy współpracę z Hyundai Motorsport

Andrea Adamo
Andrea Adamo ze skutkiem natychmiastowym przestaje pełnić funkcję szefa sportowego Hyundaia. Poinformował o tym oficjalnie Hyundai Motorsport....

Toyota Yaris GR Sport, czyli wersja poprawiona już w Europie

Toyota zaprezentowała nowego Yarisa GR Sport. Nowe auto wzbogaca linię modelową GR Sport w Europie, ale niestety...

NAJPOCZYTNIEJSZE