piątek, 22 września, 2023
Strona głównaAktualnościMoto Mikołaje – rywalizacji i emocji nie zabraknie!

Moto Mikołaje – rywalizacji i emocji nie zabraknie!

W niedzielę, 8 grudnia, na torze Speed Race w Tarnowie zostanie zorganizowana akcja Moto Mikołaje oraz III runda zawodów Temi Karting Grand Prix. Połączenie tych dwóch wydarzeń to wspaniała inicjatywa charytatywna przede wszystkim dla wychowanków z domu dziecka. Na niedzielę do Tarnowa zostali zaproszeni znani kierowcy wyścigowi i kartingowi. Jednym z nich będzie najmłodszy kierowca testowy bolidu Radical SR3 RS – Krzysztof Kłusak, wychowanek sekcji kartingowej przy torze Speed Race, który reprezentować będzie team Radical Motorsport Polska.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych fanów motorsportu do Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – na Tor Speed Race w Tarnowie, gdzie tradycyjnie odbędą się zawody kartingowe z cyklu Temi Karting Grand Prix w ramach akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa” oraz akcja charytatywna Moto Mikołaje, która organizowana jest z inicjatywy grupy Moto-Tarnow.pl. To sekcja kartingowa klubu TTSK K-Team Tarnów, team wyścigowy Rady 2 Race.

2

Tego dnia najważniejsza jest radość i uśmiech dzieci, wszyscy mają na celu by dobrze się bawiły i miały niezapomniane przeżycia! Rywalizacji i emocji nie zabraknie. Dzieci będą mogły zobaczyć pokazy wyścigów supermoto i z bliska poznać również inne dziedziny sportu motocyklowego, samochodowego jak i kartingowego. Poza tym każdy będzie miał okazję przejażdżki na gokarcie czy motocyklu oraz w samochodzie, zarówno takim jakie spotykamy każdego dnia na naszych drogach, ale również – przygotowanym do profesjonalnych wyścigów.

Dla młodych pasjonatów organizatorzy wraz z Krzysztofem Kłusakiem – najmłodszym reprezentantem Radical Motorsport Polska – przygotowali upominki i liczne niespodzianki.

Do zobaczenia już jutro!

Inf. pras.

NOWOŚCI

Maluch z silnikiem Subaru może być twój! Turbo żaba na sprzedaż

Fiat 126 elx z silnikiem Subaru 2.2 Turbo to jedyny w swoim rodzaju samochód, który opisywaliśmy na...

18 miesięcy w 1 minutę – budowa rajdowego Subaru Impreza 2023

Zobaczcie 18 miesięcy pracy wciśnięte w 1 minutę. Tak Subaru USA budowało najnowszą specyfikację rajdowej wersji Subaru...

Roman Baran zadowolony z debiutu w Wyścigu Szczawne


Ekipa Roman Baran Racing sfinalizowała swój 22 sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. To nie jedyna sportowa statystyka,...

Łukasz Zoll przed FIA CEZ na torze Nyirad

Przedostatnia runda FIA CEZ Rallycross odbędzie się w dniach 23-24 września na węgierskim torze w Nyirad z...

6 runda Rallycross MP i FIA CEZ – action wideo

Za nami wyścigowy weekend na Autodromie Słomczyn z Mistrzostwami Polski i FIA CEZ w Rallycrossie. Emocji na...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here