Moto Mikołaje – rywalizacji i emocji nie zabraknie!

W niedzielę, 8 grudnia, na torze Speed Race w Tarnowie zostanie zorganizowana akcja Moto Mikołaje oraz III runda zawodów Temi Karting Grand Prix. Połączenie tych dwóch wydarzeń to wspaniała inicjatywa charytatywna przede wszystkim dla wychowanków z domu dziecka. Na niedzielę do Tarnowa zostali zaproszeni znani kierowcy wyścigowi i kartingowi. Jednym z nich będzie najmłodszy kierowca testowy bolidu Radical SR3 RS – Krzysztof Kłusak, wychowanek sekcji kartingowej przy torze Speed Race, który reprezentować będzie team Radical Motorsport Polska.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych fanów motorsportu do Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – na Tor Speed Race w Tarnowie, gdzie tradycyjnie odbędą się zawody kartingowe z cyklu Temi Karting Grand Prix w ramach akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa” oraz akcja charytatywna Moto Mikołaje, która organizowana jest z inicjatywy grupy Moto-Tarnow.pl. To sekcja kartingowa klubu TTSK K-Team Tarnów, team wyścigowy Rady 2 Race.

2

Tego dnia najważniejsza jest radość i uśmiech dzieci, wszyscy mają na celu by dobrze się bawiły i miały niezapomniane przeżycia! Rywalizacji i emocji nie zabraknie. Dzieci będą mogły zobaczyć pokazy wyścigów supermoto i z bliska poznać również inne dziedziny sportu motocyklowego, samochodowego jak i kartingowego. Poza tym każdy będzie miał okazję przejażdżki na gokarcie czy motocyklu oraz w samochodzie, zarówno takim jakie spotykamy każdego dnia na naszych drogach, ale również – przygotowanym do profesjonalnych wyścigów.

Dla młodych pasjonatów organizatorzy wraz z Krzysztofem Kłusakiem – najmłodszym reprezentantem Radical Motorsport Polska – przygotowali upominki i liczne niespodzianki.

Do zobaczenia już jutro!

Inf. pras.