środa, 6 grudnia, 2023
42 numer w sklepie online, dostawa GRATIS
Strona głównaAktualnościMOTO-SOBOTA dla WOŚP z Formuła126.pl

MOTO-SOBOTA dla WOŚP z Formuła126.pl

Najbliższy weekend będzie obfitował w emocjonujące wydarzenia, z doskonale wszystkim znanym warkotem silnika w tle. Po świąteczno-noworocznej przerwie nieśmiertelne „malczany” pojawią się ponownie w akcji – i to dwukrotnie!

Już w najbliższą sobotę, 11 stycznia 2014, spotykamy się na tarnowskim Stadionie Miejskim „Jaskółcze  Gniazdo”, gdzie uczestnicy cyklu 'Formuła 126′ na zaproszenie Organizatorów: Automobilklubu Tarnowskiego oraz Unii Tarnów ŻSSA pojadą pokazowo dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. „MOTO-SOBOTA dla WOŚP” organizowana jest już po raz drugi, a zapowiada się bardzo interesująco. W programie imprezy, która na Stadionie Żużlowym w Tarnowie rozpocznie się o godzinie 9-ej, przewidziano efektowne przejazdy pokazowe i licytowane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – każdy będzie miał możliwość zasiąść na fotelu obok kierowcy i poczuć emocje towarzyszące zawodnikom podczas startów w różnych wyścigach i rajdach samochodowych.

IMG_7739

Na Stadionie zostanie przeprowadzona także licytacja specjalnie na ten cel przygotowanego, dostosowanego do startów w wyścigach organizowanych przez Stowarzyszenie ProMotorsports, samochodu Fiat 126, przekazanego przez sponsorów 'Formuły 126′, firmy: CK LAB oraz Burzuazii.

Podczas MOTO-SOBOTY będzie również okazja do wylicytowania podwójnego zaproszenia VIP na Rajd Francji – eliminację Rajdowych Mistrzostw Świata WRC, ufundowanego przez Panią Urszulę Gacek – Ambasadora RP przy Radzie Europy w Strasburgu. Pozytywnej energii już od samego rana dostarczy tarnowski zespół muzyczny Uwaga Na Jeże.

PressInfo - 11-12.01

Od godziny 12-ej zapraszamy na kolejną dawkę nie mniej widowiskowych atrakcji: „pod dachem” kolejnego z Organizatorów „MOTO-SOBOTY dla WOŚP” – Toru Kartingowego Daytona – Tarnów – będzie możliwość jazdy gokartami za pół ceny, odbędą się pokazy, pojawią się zaproszeni goście z różnych dyscyplin, nie tylko motorowych, a wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody.

W tarnowskiej MOTO-SOBOCIE swój udział zadeklarowali m. in.: wielokrotny Rajdowy Mistrz Polski – Waldemar Doskocz, Wicemistrz Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski – Andrzej Szepieniec, Paweł Łuczkiewicz, widowiskowo jeżdżący swoim 100-konnym Fiatem 126 Waldemar Janecki, jeden z najszybszych kierowców Formuły 126 – Rafał Ginalski, Patryk Kosiniak oraz Mieczysław Galant.

IMG_6637

W niedzielę, 12 stycznia 2014r., natomiast zapraszamy na Boisko „Szreniawa” w Nowym Wiśniczu, gdzie wzorem ubiegłorocznych 'Spotkań z Formułą 126′ odbędą się zawody – 1-sza eliminacja wyścigów 'Formuły 126′ w sezonie 2014. Zapowiada się równie emocjonujące wydarzenie: o godzinie 9-ej rozpoczną się biegi kwalifikacyjne Zawodników podzielonych na dywizje. Na godzinę 12-tą przewidziano pokaz ratownictwa drogowego z wykorzystaniem specjalnie na ten cel przeznaczonego samochodu do symulacji wypadku drogowego oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy. Podczas dnia 22. Finału WOŚP będzie możliwość wylicytowania
przejazdu wyścigowym Fiatem 126. W godzinach popołudniowych, od 15-ej, w Zespole Szkół w Nowym Wiśniczu oraz Sali Widowiskowej MOK będą odbywać się koncerty oraz przedstawienia przygotowane z okazji 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

inf. pras.
fot. www.formula126.pl

NOWOŚCI

SuperOES Toru Kielce wspiera juniorów! Ich opiekunem Miko Marczyk

Automobilklub Kielecki organizujący SuperOES na Torze Kielce wzmacnia wsparcie dla juniorów, których opiekunem zostanie topowy polski kierowca...

Zielona Oliwka kończy sezon 2023 zwycięstwem na Karowej

Hubert Kowalczyk i Jarosław Hryniuk zakończyli sezon 2023 w najlepszy możliwy sposób. Załoga Peugeota 208 Rally4 zajęła...

Andreas Mikkelsen potwierdził rozstanie ze Skodą i Toksportem?

Mikkelsen
W ostatnich dniach internet aż huczy od plotek o ewentualnym powrocie świeżo upieczonego czempiona WRC2 na łono...

Szilveszter Rallye (Rajd Sylwestrowy) – kultowa impreza na Węgrzech

Rajd Sylwestrowy
Kultowa węgierska impreza Szilveszter Rallye, w Polsce znana potocznie jako "Rajd Sylwestrowy" pojedzie w dniach 27-29 grudnia.

Czy będzie czwarty sezon Farmy Clarksona? Sam Jeremy Clarkson zdradza prawdę

Czy będzie czwarty sezon Farmy Clarksona? Jeremy Clarkson Clarksons Farm farma Clarksona
Czy będzie czwarty sezon Farmy Clarksona? Główny bohater - Jeremy Clarkson nie ukrywa odpowiedzi na to pytanie. Nie...

NAJPOCZYTNIEJSZE