Motorsport zawita w Warszawie! Targi Moto Sport & Tuning Show już 22-24 maja.

Przeglądając kalendarz najbliższych imprez motoryzacyjnych nie da się przeoczyć nowej, warszawskiej odsłony targów motorshow o nazwie Moto Sport & Tuning Show. Targi odbędą się w dniach 22-24 maja w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Już na wstępie warto podkreślić, iż impreza organizowana jest przez pasjonatów europejskiego motorsportu i przy współudziale firm i instytucji ściśle w tę branżę zaangażowanych. Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się między innymi: Red Bull, Automobilklub Polski, Nivette Luxury Cars, STW Drift Team oraz AutoCar. O czym to może świadczyć?

MotoSportShow

A mianowicie taki dobór partnerów wskazuje, iż organizator zadbał o to, aby każda gałąź motorsportu była godnie reprezentowana. Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Wyścigi Górskie, 4×4, Rajd DAKAR, Mistrzostwa Driftu, Legendy Monte Carlo, jak również niesamowite pojazdy klasy Premium. To wszystko – na żywo – w jednym miejscu! Czy będzie to początek nowej odsłony Racing Show?

TUNING2015_baner_750x200_02

Od lat śledzimy poczynania polskich kierowców we wszelkiego rodzaju kwalifikacjach
i zawodach motoryzacyjnych. Motorsport i związane z nim emocje oraz adrenalina od zawsze zachwycały wielu ludzi. Nie każdy jednak miał okazję doświadczyć tego na żywo. Dlatego też podjęłyśmy się trudnego zadania, uchwycenia tych właśnie wartości motorsportu i zamknięcia ich w jednym miejscu, sprawiając aby stały się one bardziej dostępne i namacalne dla wszystkich”
– mówi Daria Tworek, jedna z organizatorek.

Wśród wystawców obok dealerów samochodowych znanych marek oraz wypożyczalni aut sportowych, znalazły się także pojazdy rajdowe i wyścigowe, w tym pojazdy uczestniczące
w Monte Carlo, czy w Rajdzie Dakar, jak również znane teamy rajdowe i driftowe.

TUNING2015_baner_960x256_01

Moto Sport & Tuning Show to również praktyczny aspekt motoryzacji. Nie może zatem zabraknąć przedstawicieli profesjonalnych serwisów samochodowych, producentów części
i akcesoriów do tuningu, a także firm budujących samochody do rajdów. Już teraz możemy potwierdzić, iż wśród wystawców obecni będą m.in Grzegorz Baran, Filip Nivette, STW Drift Team, Easy Drift czy poTURBOwani.

To jednak dopiero pierwsza strona medalu.

Nasze targi, to nie tylko wystawa, to również SHOW! Podczas tegorocznego wydarzenia, na specjalnie przygotowanym torze zewnętrznym stale będą odbywać się pokazy jazdy sportowej
i driftu. Co więcej, zwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję, aby poznać znanych w Polsce i na całym świecie kierowców rajdowych i wyścigowych oraz Mistrzów Driftu, a także wziąć udział w niezliczonych konkursach, w których wśród nagród zaplanowane będą także przejażdżki tymi niesamowitymi autami”
– zapowiada Aleksandra Maj – organizatorka wydarzenia.

Wraz z Targami odbędzie się wiele wydarzeń towarzyszących. Jednym z nich jest kino samochodowe, którego seans odbędzie się w dniu 22 maja o godz. 20:30 na terenie parkingów MT Polska. Już teraz na oficjalnym profilu targów na Facebooku można przyłączyć się do trwającego konkursu na wybór filmu.

Powodów, by w tych dniach pojawić się na Moto Sport & Tuning Show jest więc wiele. Warto uwzględnić to wydarzenie w swoim letnim kalendarzu i dać się ponieść motoryzacyjnym emocjom.

 TUNING2015_plakat_B3_02_1

Termin: 22-24 maja 2015r.

Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska

ul. Marsa 56c, Warszawa

Koszt: Bilet normalny – 20zł

Strona: www.motosportshow.pl

inf.pras.