Motorsportauctions.com obecne w Polsce

Motorsportauctions.com – europejski lider w ogłoszeniach związanych z motorsportem, aktywnie wchodzi na polski rynek. Specjalnie dla polskich kierowców i fanów motorsportu został utworzony polski kanał na Facebook „Motorsportauctions.com – Polska”.
„Chcemy łączyć sprzedających i kupujących na rynku motorsportu. Osobiście uważam że istnieje tutaj nisza i brakuje konkretnego kanału, pozwalającego na sprzedaż czy kupno aut sportowych lub części do nich” – mówi Wojciech Obst, polski agent Motorsportautions.com – „Trzeba zdawać sobie sprawę że motorsport jest sportem bardzo międzynarodowym i wielokrotnie polskie stajnie rajdowe czy wyścigowe przygotowują auta dla kierowców zza granicy” – dodaje.
Motorsportauctions.com jest jednym z liderów na rynku internetowych aukcji i ogłoszeń dotyczących motorsportu. Posiada ona platformę listującą ogłoszenia i aukcje, zarówno z branży motorsportu, jak i prywatnych klientów, która pozwala na sprzedaż wyścigowych i rajdowych samochodów, części, transporterów, ubrań oraz wyposażenia warsztatu i pit-stopu. Strona ma ponad 350 000 odwiedzających i ponad 600 000 wyświetleń w miesiącu, podczas gdy nasz kanał Facebook ma ponad 60 000 śledzących i dociera do ponad 465 000 osób, osiągając bardzo duży poziom ‘zaangażowania’.
„Aktualnie w serwisie swój sprzęt sprzedają znane zespoły Formuły 1 – Marussia czy Lotus, natomiast bogata lista kategorii pozwala na sprzedaż niemalże każdego auta czy bolidu przeznaczonego do wyczynowej jazdy” – podsumowuje Wojciech Obst.

inf.pras.